2733
2734

مثلا اگه کارتون بادرستون ارتباطی نداره وسرمایه زیاد نمیخوادبگین از کجا باید شروع کرد بیشتر خانمها اینجا خانه دارن وبچه کوچیک هم دارن ودنباله یه درامد تو منزل یا بیرون به صورت نیمه وقت هستن من خودم خانه دارم شما بگین چجوری میتونم با به بچه ۵ساله شغل هم داشته باشم ❤️❤️

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

من دارم خیاطی تمرین میکنم دستم راه بیفته درآمد پیدا میکنم

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم خوبه کلاس رفتین ؟

دوره نازک دوز بله کلاس رفتم 

دوره چادر دوز و مانتو و شومیز از یه کانال روبیکا خریدم خیلی راضی ام از آموزشش

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
دوره نازک دوز بله کلاس رفتم  دوره چادر دوز و مانتو و شومیز از یه کانال روبیکا خریدم خیلی راضی ...

تهرانی عزیزم

2740
تهرانی عزیزم

بله اطراف تهران

نه ،راستش دیروز تصمیم گرفتم  نمیدونم باید چه کنم😁

منم دوره اموزشش رو ثبت نام کردم اما هنوز کاملا نتونستم ببینمشون خیلی زیادن اما خب امتحان بدم  ومدرک ادمینی می گیرم

منم دوره اموزشش رو ثبت نام کردم اما هنوز کاملا نتونستم ببینمشون خیلی زیادن اما خب امتحان بدم &n ...

موفق باشی گلم 

شغل خوبیه بنظرم 

تو سایت خوندم حتی تا ۲۰تومن هم درامد داره 

پیگر باش ♥️

موفق باشی گلم  شغل خوبیه بنظرم  تو سایت خوندم حتی تا ۲۰تومن هم درامد داره  پیگر با ...

خب ماهی ۱۵-۲۰که تبلیغه اما اولش شاید ماهی یه تومن و نهایت ماهی ۷-۸تومنه البته بستگی داره ادمینه چند تا پیج بشی