2737
2739

دوروز با طرف مقابلتون هماهنگ کنید ....دخترم13ماهشه و پسرم تازه 12روزشع ...دقیقا ساعت 7غروب یکی از اقوام دور زنگ زدن ک ساعت 9میابیم خونتون ...وای بخدا ن شام خورده بودیم ن چیزی .همش دنبال تمیز کردن خونه و جم کردن لباسای بچها و ساکت کردنشون با چیدمان میوه و شیرینی بودم .انقد عصبی شدم ک نگید بخدا .بیچاره شوهرم جاروبرقی کشید و اتاق بچها و تمیز کرد .حداقل ای کاش ی روز زودتر زنگ میزد ک فردا می‌آییم ن اینکه دوستعت قبل اونم در صورتی ک میدونستن من دوتا بچه کوچیک دارم .هوف

حق داری عزیزم کارشون درست نبود

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

والا من صبح هم زنگ بزنن بگن شب میایم رو قبول دارم .

ما ی فامیلی داریم زنگ میزنن خونه اید میگیم اره میگن‌ما پشت دریم باز کن یا مادر شوهرم اینا کلا چیزی ب اسم خبر دادن براشون مفهومی نداره فوقش بخوان محبت کنن وسط راه زنگ میزنن ما تو راهیم چایی دم کن فلانی

حالا بنده خداها برای شام نمیخواستن بیان ک😑 

بعدم هفت زنگ زدن نه میایم تا بیان نیم میشه حداقل یعنی دو ساعت نیم 

یعنی خونتون چجوری بهم ریختس ک دوساعت نمیتونی جمعش کنی 

من نمیخوام ناراحتت کنم ببخش منو میفهمم بچه داری سخته 

ولی کلا برا روحیه خودتم شده ی خورده سعی کن منظم تر باشی تو زندگی اگه یکن تلاش کنی میرسی 

میفهمم.

مال من یهویی قبل از شام میان بعد هی میگن میریم اما نمیرن ...

منم دوتا بچه ی کوچیک دارم خونه ی آدم بچه دار بدون هماهنگی رفتن خریت تمامه..

یکی دوبار پیش اومده از بس خسته و گشنه بودم شیر نداشتم بچم زجه میزد

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره

البته منم مثل شمام 

ولی مادرامون چکار میکردن با چند تا بچه کوچیک و خونه های همیشه مرتب و غذاهای خوش عطر و مینی بوس پراز مهمان رو یادش بخیر دیگه نسلشون تکرار نمیشه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

واسه مهمون سر زده نباید خودت رو به آبو آتیش بزنی! کسی اگر بدش میاد که وقتی میره خونه کسی، خونه مرتب نباشه و دوس داره خوب ازش پذیرایی بشه بهتره با قرار قبلی بره یا صبر کنه دعوتش کنن،در غیر این صورت باید شرایط صاحب خونه رو بپذیره!

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2706