2733
2734
عنوان

شوهرم

183 بازدید | 15 پست

بچها دلم خیلی گرفته شوهرم ساعت هفت هشت ی وقتایی نه شب میاد خونه از صب میره 

بعد کارش میره قهوه خونه بد میاد ی شام میخوره میگ بخوابیم 

خسته شدم از این حرفا 

انگار نیست هیچ وقت 

بیدار  هم باشه همش تو گوشیهه 

ن  اهل حرف زدنه 

ن خیلی اهل بیرون رفتنه با منه 

اگه دوستامون باشن چرا 

همش هم میگ من خسته ام 

ولی من دلم میگیره همش احساس میکنم منو دوست نداره میخوام عین خودش شم ولی میترسم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

@zanane_motie_ghodratmand

تلگرام

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
اره همین الان قهر کردم اومدم تو پذیرایی    دوساعته کنارش رو تختم فقط تو گوشی    ...

کاش میشد یه روز کنارش نباشی ببینی دلش برات تنگ میشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
شوهر شماهم اینطوریخ؟؟  

آره،تا میام یه اعتراض کوچیک کنم دادوهوار سر میده میگه خفه شو وهیچی نگو ،صداتو ببر،منم از ترس اینکه وسایل خونه رو نشکنه دیگه ادامه نمیدم فقط تو تنهایی خودم فقط گریه میکنم

کاش میشد یه روز کنارش نباشی ببینی دلش برات تنگ میشه

نمیدونم شاید برای ی روز هم شده برم جایی  فک نکنم تنهایی جز خونه مامانم بزاره جایی برم اونم چون همش باهم میریم صورت خوبی نداره نمیدونم 

آره،تا میام یه اعتراض کوچیک کنم دادوهوار سر میده میگه خفه شو وهیچی نگو ،صداتو ببر،منم از ترس اینکه و ...

چ بد ی کاری برا خودت جور کن 

من تصمیم گرفتم برا خودم کار جور کنم مستقل بشم شاید بیشتر قدرمو بدونه

نمیدونم شاید برای ی روز هم شده برم جایی  فک نکنم تنهایی جز خونه مامانم بزاره جایی برم اونم چون ...

آره یه روز برو خونه مامانت

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2706