2737
2739

خاهرم بچشو پیشم گذاشت رفتم بودم خونشون رفت آرایشگاه دیرم اومد بچش فارسی حرف میزد خوشم نیومد ن اینکه بد باشع هااا اصلا ولی خب کوردو ب لهجش میشناسن و زبان مادریش خلاصه لباسامو پوشیدم گفت کجا دایی؟گفتم من میرم گفت چرا؟گفتم خو کوردی حرف نمیزنی!!!گفت باشع بخدا کوردی حرف میزنم دیگه بعد ماورش برگشت..گفت دالگه چیدسه کو ل ورسگی مردیمنه دالگه هه تماشای مه کرد وت کار خود کردی و یه ساعت😅

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چرا بچه رو اذیت کردی به هرحال بزرگتر میشه کامل کوردی میگه والا من بچه هام فارسی حرف میزنن میگم تو مدرسه مسخره میکنن حرف زدنشو وقتی کرونا بود بچه ها ویس میدادن بعضیا انقد خنده دار فارسی میگفتن

منم کوردم ولی اصلا جمله اخرو نفهمیدم حتی یه کلمه شو

جملہ آخرش گفتہ: مادرش ھی بہ من نگاہ میکرد و میگفت کار خودتو کردی بہ یہ ساعت( منظورش اینہ کہ با یہ ساعت کہ بچہ رو نگہ داشتہ تشویقش کردہ کوردی حرف بزنہ)

منم کوردم ولی اصلا جمله اخرو نفهمیدم حتی یه کلمه شو

میگه رفتی کجا از گرسنگی مردم مادرش هم به اسی نگاه کرده گفته تو یک ساعت کار خودت و کردی

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
2706