2733
2734

اگه هفته دیگه برم‌بیمارستان‌الکی بگم تاریخم‌امروز‌بوده و‌بگم‌سونو‌انتیم و‌خونهدجا چذاشتم‌ممکنه‌امپول‌فشاری چیزی بزنن زایمان‌کنم‌یا نه میفهمن 

کسی ازاین‌کلکا نزده😂😂😂

بخدا دخترم اصلا تصمیم ب اومدن نداره دوهفته‌دهنم‌سرویسو شد از هرکاری امشب معاینه شدم حتی ی سانت باز نشدم ک‌دلم‌خوش‌بشه کامل‌بسته😖😂😂مگ‌میشه اخه این همه مقاومت برا دنیا نیومدن

خدای خسته شدم هیچکار نمیتونم بکنم کمردرد پادردشدید شدم خوابم‌نمیبره دراز میکشم‌شونه هام‌خیلی درد میگیره میشینم کمرم‌راه میرم پاهام همه همه هم یسره زنگ‌میزنن چرا نزاییدی چرا نزاییدی تا حدی ک‌رفیق شوهرم‌امشب میگه‌چرابچتون‌دنیا نمیاد😖😖😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امروز رفتی معاینه احتمالا فردا پس فردا دردت بگیره یا کیسه آبت بترکه 

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

همه همینن😂ولی واسه بستری همه ی آزمایشات وسونوهات لازمه 

تیرت به سنگ میخوره 

بعدم ازروی شکم میتونن بفهمن چندهفته هستی وبچت چیه 😁

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
به حرفت محل نمیذارن که میگن به شوهرت بگو بره سونو رو بیاره

میگم‌گم‌شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2740

عزیزم لذت ببر، به موقعش میاد.اینم دو هفته دیگه، از الان تصمیم بگیر فقط لذت ببری چون بعدم که زایمان میکنی غیر از خودت و دردات اون فسقلی هم هست که باید هر لحظه بهش رسیدگی بشه

مگه به حرف شماست 

سونو میگیرن سن رو کامل بدست میارن

وقتش برسه خودش میاد 

ببخشید ولی رابطه با دخول عمیق و بدون جلوگیری واقعا جوابه 

بچه منم قصد اومدن نداشت به توصیه دکترم با اکراه انجام شد و نتیجه داد🫣

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
هفته چندی مگه

الان۳۸هته و۳روز ولی من میگم هفته دیگه‌بذم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706