2733
2739
عنوان

ازدواج با دختر ساده

467 بازدید | 21 پست

نصف پسرا از دخترای داف و عملی خوششون میاد ، جایگاه اجتماعی خوبی هم دارن ، کسی هم به خودش اجازه نمیده حرفی به اون دخترا بزنه چون پاچه همه رو میگیرن ، عزیز دردونه ی مامان بابای پولدارشونن ، چند صد میلیون خرج ناخون و مو و کراتین و فیتنس و کوفت و زهرمارشونه .... 

نصف پسرا از دخترای ساده و خنگ و سطح پایین خوششون میاد . بی توقعن . کل افتخار زندگیشون شوهر کردنه . اگه تو سری بخورن هم جایی نمیرن . 

به خودشون افتخار میکنن که یکی باهاشون ازدواج کرده . 

کسی حواسش به ما نیست . 

ما دخترایی که داریم واسه آیندمون سخت تلاش می‌کنیم و کاملا معمولی هستیم . زیاد درس میخونیم . زیاد کار می‌کنیم.  

نچرال ، طبیعی ، بدون آرایشیم و شاید ماهی یه بار هم وقت نکنیم آرایشگاه بریم ولی کاملا افکار روشنفکرانه داریم .

ماهایی که تمومِ فکر و ذکرمون شده آیندمون . ما دخترایی که نه توی فکر شوهریم نه توی فکرِ دوست پسر نه توی فکر عشق و حالای آخر هفته ی اکیپ دوستامون ، ما تمومِ اولویتمون استقلال مالی و کاره ..‌. 

ما در عین سادگی زندگی می‌کنیم ولی کسی حواسش به ما نیست کسی ازمون تشکر نمیکنه کسی به ما نمیگه چقدر زحمت کشیدی و چقدر پشتکار خوبی داری که تا الان کم نیوردی ... ((:

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وقتی دلت میخاد یه مرد حواسش بهت باشه پس تو دسته اول و دوم قرار میگیری چرا میگی دنبال دوس پسر و شوهر نیستی. دخترا تو هر دسته ای باشن به همدم احتیاج دارن

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...
2740
وقتی دلت میخاد یه نرد حواسش بهت باشه پس تو دسته اول و دوم قرار میگیری چرا میگی دنبال دوس پسر و شوهر ...

شاید باورت نشه 

من نیاز ندارم.. اگر هم اینجا حرف زدم برا نشون دادن وضعیت حال حاضر بود 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
وقتی دلت میخاد یه مرد حواسش بهت باشه پس تو دسته اول و دوم قرار میگیری چرا میگی دنبال دوس پسر و شوهر ...

نه نمیخوام یه مرد حواسش بهم باشه 

ولی گفتم هیچ کس حواسش به تلاش های ما نیست 

تو یه دختر نچرال و با اراده ای که برای خواسته های خودت زحمت میکشی چه نیازی داری که کسی ازت خوشش بیاد یا کسی ازت تشکر کنه؟!تو یه ادم خودساخته ای بودن یا نبودن دیگران توی زندگیت تاثیری نداره عزیزم 

نه نمیخوام یه مرد حواسش بهم باشه  ولی گفتم هیچ کس حواسش به تلاش های ما نیست

کی حواسش باشه مثلا؟ برای آینده‌ی خودت ذاری تلاش می کنی... همسر هم فکر و هم سطح هم توی مسیر برات پیدا می‌شه.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
2706