2733
2739

برام پیام اومده برای تکمیل کردن ثبت نامم  ، بعد رفتم توش همه رو پر کردم زده کد شهرستان الان نمدونم منظورش چیه کد شهرستان از کجام بیارم، از مامانم میپرسم میگه 051 زدم تو گوگل شماره 4 رقمی میاره 

اصلا نمیدونم چه کد شهرستانی میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نرو اونجا .دانشگاه خوبی نیس. من اونجا بودم 

براچی، چیش خوب نیست؟ 

من برا ثبت نام کنکور رفتم طرف گف بزنم این دانشگاه هارو برات منم گفتم بزن، نمیدونم اصن دانشگاهش چجوریه

2740

[

QUOTE=337387157]🤣وای ببخشید میگم کنکور شرکت کرده بودی؟؟ چرا بهت پیام ثبت نامش امد؟[/QUOTE]

اون گزینه های پایین رو نگاه کن زده کد شهرستان بنظرت چی میخواد😂چی باید بزنم تو اون لامصب

چرا  چه رشته ای خوندی چجوری باید ثبت نام کنیم

چون عین مدرسه میمونه 

تک بعدی بار میایی و فقط مجبورت می کنن درس بخونی .

هرروز غیر پنجشنبه و جمعه باید تا ساعت ۴ بری دانشگاه. 

در نهایت امام صادق نسبت به دانشگاه های دیگه رتبه پژوهشی بالایی هم ندارع و فقط الکی بین مذهبی ها اسم در کرده

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چرا  چه رشته ای خوندی چجوری باید ثبت نام کنیم

نمی‌دونم یادم نیس چه جوری باید ثبت نام کنی گلم . خودم فلسفه خوندم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
براچی، چیش خوب نیست؟  من برا ثبت نام کنکور رفتم طرف گف بزنم این دانشگاه هارو برات منم گفتم بزن ...

بالا توضیح دادم .

دانشگاه خوبی نیس . مخصوصا واحد خواهرانش .

باز واحد برادران بهتره.

باز ان شاالله هر چی خیرته برات پیش بیاد رفیق