2737
2739
عنوان

لک در بارداری کمک

137 بازدید | 28 پست

دوستان دیشب ترشح قهوه ای داشتم رفتم بیمارستان سریع بهم شیاف دادن و گفتن هر شب استفاده کن، سونو دادن تازه ساک تشکیل شده بود و هماتوم داشتم به اندازه دو دهم سی سی 

الان دوباره ترشح قهوه ای داشتم! دو شب شیاف میزارم، چیکار کنم!؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اول داشتم تاالانکه ۱۳ هفتم شیاف بزار و ایتراحت کامل

عزیزم منظور از استراحت کامل چیه؟ 

من امروز همش خوابیده بودم فقط یه لحظه غذام گرم کردم و یه بشقاب میوه شستم برای خودم… ببخشید همینه یا حتی نباید از رو تخت بلند شم؟ 

2731

مراقب خودت باش شیاف استفاده کن ان شاالله ک مشکلی پیش نمیاد

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
2740
استراحت داشته باش به همراه مراعات  نزدیکی ممنوع استفاده از توالت فرنگی خم و راست نشو پله بالا ...

از صبح همش خواب بودم فقط یه لحظه غذا گرم کردم و میوه شستم برای خودم 

عزیزم منم ۵ هفته لکه خون دیدم بعد رفتم دکتر قرص دوفاستون برام تجویز کرد با شیاف پروژسترون یه هفته تقریبا طول کشید تا کامل قطع شد.

مراقب باش خم و راست نشو پله بالا پایین نرو چیزهای قاعده اور نخور

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
2706