2733
2739
عنوان

با پارتنرم دعوا کردم

97 بازدید | 6 پست

چند وقته همش من پیشنهاد میدم بریم بیرون.اون پیشنهاد نمیده.و مایل نیست ببینتم.حتی می‌پیچند.امروز گفتم بریم بیرون.گفت جلسه خوابگاهی دارم.من رفتم کانادا رو دیدم اصلا نشست نبود.گفتم چرا منو می‌پیچند چرا دروغ میگی و...بعد عصبی شد گفت تو نمیخوای باورم کنی نکن.بعد اومد از تو گوشیش پیامو نشونم داد که جلسه خوابگاهی امشب برگزار میشه.منم هیچی نگفتم دیگه.حالا امروز بهانش این بود که نیومد باهام.بعد چهارساعت،بهم پیام داد با هم بحث کردیم.عکسسو میزارم.الانم گفته که فردا بریم بیرون.میخوام خودمو چس کنم.یا اینکه بگم فردا خبر میدم که میام یا نه.بنظرتون برم یا نرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کو

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731

دقیقا درس فک میکنی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
بگم نمیام؟

نه کجا بری 

بی توجهی کن تا به خودش بیاد