2733
2734
عنوان

سوال راجبه زن داداش

263 بازدید | 15 پست

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

یه سوال و نظرسنجی داشتم 

من ۳ساله زن داداش دارم ، و ۱سالو نیم ازدواج کردن و زیر یه سقف رفتن

این خانم یه کار خیلی عجیبی داره انجام میده من هرچی فکر میکنم نمی‌دونم منظور و هدفش چی هست؟!🤔 

دوستان از تمام رفتارها و حرکاتش بصورت واضح متوجه شدم بشدت بشدت میخواد کاری بکنه ک اون مثلا جای منو بگیره و پدر و مادرم مرکز توجه شون اون باشه نه من....اصلا خودم هنگ کردم ک هدف این آدم چیه ؟

خیلی خیلی تلاش می‌کنه ک پدر و مادرم بگن اون خوبه و مثلا من رو کم رنگ بکنه جلوشون 😐 

البته یه نکاتی رو هم بگم شاید تاثیر بذاره روی جوابتون کاملا آدم پولکی هست ، و پدرمم کمک مالی زیادی بهشون می‌کنه همیشه هم بصورت غیرمستقیم از پول و کمک مالی حرف میزنه 

اما این عادتش رو نمی‌فهمم ک چرا داره این رقابت رو با من انجام میده ک مثلا جای من رو در خونواده کسب کنه خیلی تلاش ها می‌کنه برای اینکارش ! ک من در این تاپیک نمیتونم بگنجونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا مثلا پدر مادر چ گ*زی میخوان به دختر بدن! نصف دخترا فقط باید نوکریشونو کنن آخرشم هیچ.

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

[QUOTE=337381043]این همه گفتی آخرش مثال نزدی[/QUOTE 

خیلی چیزا هست خیلی زیاد اصلا تو مغزم پخش و پلاست 

علت اینکه نمیخام بگم چون کسی جای من نیست از دیدگاه من ک ۳ سال میگذره نمیتونه ب اون رفتار نگاه کنه و ممکنه اشتباه قضاوت کنه و فکر کنه من اشتباه میکنم ، بخاطر این ترجیح دادم مثالی نزنم ، خودم از این موضوع کاااااااملا مطمعنم همون‌جوری ک مطمعنم الان شب هست 

2740
[QUOTE=337381043]این همه گفتی آخرش مثال نزدی[/QUOTE  خیلی چیزا هست خیلی زیاد اصلا تو مغزم پخش ...

ولی مثال برای راهنمایی ما مهمه ،شاید این برداشت خود شماست 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
حداقل یکی از تلاش هاشو میگفتی که بدونیم راس میگی یا ازین توهمای خواهرشوهریه😄

اره از اون خواهرشوهرام منم 😊 

میتونید تاپیک رو ترک کنید شما گلم 🌷🌹 

ممنون از نظرتون 

بذار ب کارش ادامه بده عروس هیچوقت بچه ی آدم نمیشه هرکیم گفته دروغ گفته

میدونید چیه فقط دوس دارم بدونم هدفش چیه از اینکار ؟ 

خودم نمیتونم متوجه هدفش بشم 

اما حسادت های زیادی ازش دریافت کردم این مدتی ک اومده تو خونوادمون 

میدونید چیه فقط دوس دارم بدونم هدفش چیه از اینکار ؟  خودم نمیتونم متوجه هدفش بشم  اما حس ...

فعلا فاز رقابتی داره یه مدت بگذره میفهمه خبری نیست وکسی قرارنیس بهش مدال بده.توهم اصلا خودتو ناراحت نکن درکش کن خیلی ازآدما وقتی ازدواج میکنن دوس دارن ب چشم بیان وب اصطلاح خودشیرینی میکنن

ولی مثال برای راهنمایی ما مهمه ،شاید این برداشت خود شماست 

آخه ببینید یه حالت حس کردنی داره ک خودم حس کردم خیلی نمیتونم حسم رو انتقال بدم .... فقط چیزای ک قابل تعریف هست اینه ک کاملا رفتار ظاهری داره ، جلو پدر مادرم خیلی خوش اخلاقی می‌کنه مثلا یه مورد فقط من مثال میزنم وگرنه تمام کارهاش همینجوریه قبل عید با پدرم اینا مسافرت رفتن جلوشون چند باز زنگ میزد ک وقتی برگشتم دعوتت میکنم ک تنها نباشی بیای خونه مون همیشه جلو پدرم اینا خوب رفتار می‌کنه بعد وقتی اومد اصلا زنگی نزد بعدش ک من زنگ زدم گفتم شما بیاین خونه مون گفت باشه من میام وقتی اومد گفت آدم دعوتی ک می‌ره باید پس بده ....کلا جلو مادرم اینا به رفتار دیگ داره 

اما مورد اول رو نمیتونم توضیح بدم کاملا حس کردنی هست ،  دوس داره کانون توجه رو ب سمت خودش بکشه بخدا نمی‌دونم ک چجوری توضیح بدم اما مطمعنننننننم! 

2706