2733
2734

توی استانی که زندگی میکنیم،چهار روزه یه دختر بچه،چهار ساله گمشده،خیلی ناراحتم،فکرم درگیره،نمیشناسمشون،ولی وقتی عکس دختره رو دیدم،خیلی شبیه دختر من بود،دختر منم چهار سالشه،وای بیچاره مادرش

همین ک ترکمن صحرا گم شده ؟!

زیاد درگیر نکنید راست و دروغ این پست های اینستا مشخص نیست 

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همین ک ترکمن صحرا گم شده ؟! زیاد درگیر نکنید راست و دروغ این پست های اینستا مشخص نیست 

راسته عزیزم،امروز با بالکرد هم دنبالش بودن،توی رودخانه،خدایا خودت به خانواده‌اش صبر بده

چیشده ؟؟؟

تو تاپیک دیگه استاترش گفت مادر کشاورز بوده و سر زمین و دختر سه ساله رو گذاشته یک گوشه بشینه تا  بعد کار بره پیشش ولی وقتی رفته نبوده الان سه روزه گم شده

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔
2740
راسته عزیزم،امروز با بالکرد هم دنبالش بودن،توی رودخانه،خدایا خودت به خانواده‌اش صبر بده

خدا گمکشون کنه ،من باشم میمیرم یک ربع دختر هشت ساله ام تو جمعیت گم شد سکته گردم نه از ترس از اینکه الان می‌ترسه ،اینکه سه سالشه