2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بگو جانم

چن ساله مادرشوهرم مریضه زمین گیره من میرفتم به غذا و کاراشون می‌رسیدم پدرشوهرمم به کارای شخصی مادر شوهرم میرسه ولی راستش از بی ارزش کردن خودم و بچم خسته شدم دیگه از وظیفه دونستن اطرافیان از بلاتکلیفی ولی دلمم برا مادرشوهرم میسوزه خیلی تنهاس دخترش شاید هفته ای یکبار بهش سر بزنه ولی من هرروز پیشش بودم یه سوال پیش برادر شوهرم گربه آورد من مخالفت کردم اهمیت ندادن چن بار دخترمو چنگ زد بردمش واکسن با وجود گریه شدید دخترم کم روز پیش در حد مرگ گوشت سر دخترمو کند بردمش اورژانس سه روز همش دکتر بودم ولی بازم گربه رو نبردن دخترمم بهشون عادت کرده اونا ولی براشون مهم نیست ما بریم یا نریم گربه آزاد می‌چرخه برا خودش ..درو می‌بندم که دخترم نره ولی خیلی تنها میشیم کسیو نداریم این شهر

انشالله خدا زندگیتون رو روبراه کنه

انشالله..ناشکر نیستما فقط دلم گرفته امشب وگرنه خدا همیشه دستمونو گرفته..بعدشم خدا سلامتی بده خودمون کار میکنیم درست میشه 

2706