2737
2739
عنوان

۲۸ ماهگی وقت از پوشک گرفتنه؟

80 بازدید | 14 پست

دو روزه شروع کردم پیش زمینه هم داره با قصه و داستان و با خودم رفته دیده و...

ولی خیلی مقاومت کرد 

جیش رو چهار پنج ساعت نگه می‌دارد حتی تو دستشویی بزور با دست و فشار جلوی جیش رو میگیره که نیاد 

و خب ما هی تشویق و دلداری و داستان و.....

حالا جیش رو می‌ره یه گوشه تخلیه می‌کنه بعد چند ساعت اونم به حجم زیاد 

دو روزه پی پی نکرده و صد در صد یوبس شده چون هی نگه داشته 

چه کنم ؟ ادامه بدم یا بذارم واسه چند وقت دیگه؟

مادرم میگه گیجش نکن شیاف می‌زنیم مجبور میشه پی پی کنه 

شیاف زدم فقط یه تیکه بزور و گریه پی پی کرد و باز بقیه رو با فشار نگه داشت 

خییییلی مقاومت کرد اصلا توقع نداشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی زوده  اگه پسر باشه دیرترررر اینجا ۴ ماهگي از پوشک گرفتن یه عده شما نگران نشو ولی!!!!! قراره مهارت یاد بگیره خیلی خیلی مهمه هم شما آمادگی روحی داشته باشی هم بچه شرایط رو دارا باشه   مثلاحرف بزنه و.....

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2740
چجوری باید آماده ش کرد؟؟ قشنگ جیش دستشویی پی پی پوشک حتی قدرت نگه داشتنش و داره  مفهموم خیس و ...

نمی‌دونم ولی تو از پوشک گرفتن عجله نکن 

خیلی به اینده ش هم ربط داره این قضیه و مهمه 

اول درباره ش مطالعه کن خودت 

خیلی زوده  اگه پسر باشه دیرترررر اینجا ۴ ماهگي از پوشک گرفتن یه عده شما نگران نشو ولی!!!!! قرار ...

آخه منم واقعا در موردش خیلی تحقیق کردم و همه ی فاکتور هایی که میگن لازمه رو بچم داره...به لحاظ فهم و شعور و کنترل کردن ادرارش...راحت دستشویی میاد..هرچی قصه گفتم تعریف می‌کنه من باب رفتن جیش و پی پی ب خونشون.....ولی مقاومت می‌کنه برای تخلیه و تقریبا هیچ تخلیه ای توی دستشویی انجام نمیده 

این ینی امادگی نداره و همکاری نمیکنه بزار دو سه ماه دیگ با روان بوه بازی نکن

میدونید آدم ب این فکر می‌کنه که اگه دو سه ماه دیگه م همین روند رو تکرار کرد نتیجه چیه؟ تا کی باید صبر کرد اونم وقتی که کودک فاکتور های لازم رو به لحاظ جسمی و عقلی پیدا کرده 

آخه منم واقعا در موردش خیلی تحقیق کردم و همه ی فاکتور هایی که میگن لازمه رو بچم داره...به لحاظ فهم و ...

میبیتی که تو واقیعت فاکتورهای دیگه ای هست که سورپرایز میشی!!! راستی تاپیک کاربر (‌مامالی') رو بخون درباره پوشک گرفتن   

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706