2737
2734
عنوان

وزن گیری اپتامیل چطوره ؟!

171 بازدید | 20 پست

؟! خوب وزن میده نان میدادم خیلی سنگین بود بچه همش نفخ و گریه میترسم وزن گیریش خوب نباشه بچم رشد نکنه🥲 خودم شیر نداشتم سرزنش نکنید لطفاً ما کلا ارثی همینجوری هستیم مادرمم به هر سه تا بچش شیر خشک مجبور شد بده 

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

نان خوبه ها

من ب دوقلوهام شیر یارانه ای دادم وزن دهی عالی

ولی پسرم هر شیری گرفتم وزن نداد کمکی میدادم .... ژنتیکم در نظر بگیر عزیزم

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اپتاميل وزن دهيش متوسطه برخلاف نان كه خيلي تپل ميكنه 

وزن بايد رو نمودار باشه نه بالاي اون 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731
نان خوبه ها من ب دوقلوهام شیر یارانه ای دادم وزن دهی عالی ولی پسرم هر شیری گرفتم وزن نداد کمکی مید ...

ژنتیکی پر هستیم و استعداد چاقی داریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
مادرم ببلاک میده،  ولی خب درکنارش هم سرلاک اینا میده میخوره صبحونه ها  بیومیل پلاس هم میگ ...

نوزادتون چند وقتشه .؟سرلاک وزندهی خوبی داره؟

2740
ژنتیکی پر هستیم و استعداد چاقی داریم 

پس غصه شو نخور... ببرش دکتر با توجه به شرایطش شیر تجویز کنه... من نان دادم ببلاک دادم وزن دهی انچنانی نداشتن ولی به دوقلوهای نارسم شیر معمولی ارزون قیمت دادم تپله تپل بودن ... نمیدونم پسرم  به کی  کشیده ...فکرکنم ریز تر باشع

من از اول آپتامیل دادم چون نزدیکترین شیرخشک به شیر مادره وعالی بود پسرم خیلی دوس داره وزندهیشم خیلی ...

خدا کنه بچه منم خوب وزن بگیره باهاش تا الان که فعلا با همین شیر راحته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه بچه منم خوب وزن بگیره باهاش تا الان که فعلا با همین شیر راحته

مهم اینه به بچه بسازه مثلا نفخ نکنه معدش که عادت کرد دیگه نگران نباش وزنش خوب میشه 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

عزیزم من به دو قلوهام در کنار شیر خودم اپتامیل میدادم عالی بود نزدیک ترین شیر به شیر مادر همین اپتامیله

من اشتباه کردم چند بار نان دادم بعدش دیگه اپتامیل نخوردن نان خوشمزه تره 

I’m Ok🙃
2706