2733
2734
عنوان

من همونم که پدرشوهرم وکیل بود +++ ضبط صوت دایی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 71558 بازدید | 333 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا از کجا میدونستم  فقط باید عکس سرم و می‌دیدی

هنر اینه نذارید به اینجا برسه. یا حین دعوا یکی کوتاه بیاد. متاسفانه خیلی بی حرمتی ها اتفاق افتاده

همه ایراداتی دارن. مگر اینکه طرف روانی باشه. نباید دست بذاری رو ایراد خودت یا ایراد شوهرت. 

اگر اهل زدنه

اگر هر روز میزنه

اگر بیخود میزنه

اگر نامرده و تازه دو قورت نیمش باقیه

هیچی

ولی اگر عصبی شده یهویی یه اشتباهی کرده

شما که وکالت داری میخونی حتما میدونی بعضا آدم هایی هستن که آزارشون به مورچه نمی‌رسیده با یه بار خشم زدن طرف رو کشتن. اینجوریه گاهی یکی واقعا خون به مغزش نمیرسه. اگر اینطور بوده باز میشه به ادامه دادن زندگی فکر کرد و چاره ای اندیشید. 

برآیند آدم هارو باید دید. با اینکه خیلی درد ناکه باید خیلی عاقلانه نگاه کنی و تلاش کنی

وگرنه بعد طلاق هییییچی نیست. هیچی. من چند تا از دوستام طلاق گرفتن خیلی از نظر روحی اذیت شدن. خصوصا اگر خودتم مقصر بوده باشی در حد خودت. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731

من یه تاپیک مشاوره ی رایگان دارم. بیشتر از 20 صفحه با کاربرها گفت و گو کردیم. در حدی که فضای عمومی اجازه می داده راهنمایی اولیه کردم. می تونید برید بخونید. شاید بعضی سوال و جواب ها به درتون بخوره. اگر هم خواستید می تونید توی همون تاپیک مساله تون رو بنویسید. من سر فرصت میام و می خونم و جواب می دم.

توی لیست تاپیک هام یه  تاپیکی هست دو بهمن ایجاد کردم. توی لیست تاپیک هام ببینید. از همه بیشتر پست داره.  منظورم اونجاست. فقط اونجا بنویسید. اگر دوست داشتید کمکتون کنم لطفا مساله تون رو با ذکر اطلاعات لازم کامل توی یک یا چند پست توضیح بدید. خواهش می کنم سوالات کلی و کوتاه ننویسید. جواب اینجور سوالا جز یه حرف کلی که به دردتون نمی خوره نخواهد بود.  مثلا اگر مسایل خانوادگی هست سن ها و شرایط رو توضیح بدید. اگر انتخاب های مربوط به شغل و تحصیل هست سابقه کاری و تحصیلی رو کامل توضیح بدید. فقط اگر این توضیحات باشه جوابم به دردتون می خوره.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

من یه تاپیک مشاوره ی رایگان دارم. بیشتر از 20 صفحه با کاربرها گفت و گو کردیم. در حدی که فضای عمومی اجازه می داده راهنمایی اولیه کردم. می تونید برید بخونید. شاید بعضی سوال و جواب ها به درتون بخوره. اگر هم خواستید می تونید توی همون تاپیک مساله تون رو بنویسید. من سر فرصت میام و می خونم و جواب می دم.

توی لیست تاپیک هام یه  تاپیکی هست دو بهمن ایجاد کردم. توی لیست تاپیک هام ببینید. از همه بیشتر پست داره.  منظورم اونجاست. فقط اونجا بنویسید. اگر دوست داشتید کمکتون کنم لطفا مساله تون رو با ذکر اطلاعات لازم کامل توی یک یا چند پست توضیح بدید. خواهش می کنم سوالات کلی و کوتاه ننویسید. جواب اینجور سوالا جز یه حرف کلی که به دردتون نمی خوره نخواهد بود.  مثلا اگر مسایل خانوادگی هست سن ها و شرایط رو توضیح بدید. اگر انتخاب های مربوط به شغل و تحصیل هست سابقه کاری و تحصیلی رو کامل توضیح بدید. فقط اگر این توضیحات باشه جوابم به دردتون می خوره.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

چیزی که من متوجه شدم شما الان بیشتر از پدر شوهرت ناراحتی در حالی که پسرش شمارو کتک زده و ابراز پشیمانی هم نکرده... شما هم خانوادش رو که تا قبل از اون قضیه پشتت بودند و اسم و رسمی داشتن آبروشون رو بردی...الانم میگی با همسرت رابطه داشتی... فکر نمیکنی قضیه واضحه شما یا همسرتو میخوای وباهاش رابطه داری یا نمیخوای اگر میخوای بایدازدل پدر شوهرت دربیاری و بکی بچگی کردی قضیه رو باید از طریق دیگه ای حل میکردی واگر نمیخوای کفش آهنین به پا کنی دل بکنی از شوهرت دیگه نبینیش وقانونی طلاق بگیری...

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
2740
خانوادم دیگ تو روم نگا نمیکنن  میگن بسه دیگ بفهم نمیخوانت 🤦‍♀️ میگن چقدر تحقیر چقدر توهین&nb ...

به حرف خانوادت گوش کن جدا شده

آدم یکم برای خودش غرور و شخصیت داره

پروفایلم خودمم😊
2706