2737
2734

میگن حنا تاثیر داره

من که امتحان نکردم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لیزر پوست

لیزر مو هم تاثیر میزاره ی کوچولو 

آبرسان قوی مث ژانداوز 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2738
شما امتحان کردی؟

برای من تیرگی نداره پوستم 

ولی لیزر که رفتم دیدم پوستم چن درجه روشنتر شد 

آبرسانی که گفتمم عالیه خودم استفاده میکنم

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
اول ببين علت چيه ارثى يا تغييرات هورمونى لباس تنگ نبايد بپوشى كرم روشن كننده بدن پيگمنتا و قرص روشن ...

اوکی

طریقه مصرفشون؟

و اینکه خودتون امتحان کردین؟

ژل روشن کننده دئودوراگ چطوره؟

برای من تیرگی نداره پوستم  ولی لیزر که رفتم دیدم پوستم چن درجه روشنتر شد  آبرسانی که گفت ...

قیمت آبرسان چقده؟ 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2706