2737
2739
عنوان

به شوهرم باید چی بگم😔

213 بازدید | 9 پست

امشب شوهرم یه حرفی زد که ذهنم درگیرش شد من ۲ ساله دارم میرم دکتر برا بچه دارشدن یکم تنبلی داشتم که با قرص اوکی شدد هرماه فولیکول های خوب به گفته ی دکتر دارم اما بی فایده  

حتی چن روز پیش دکترپرونده امو دید گفت رحم سالمه لوله ها باز فولیکول خوب هم که داری شوهرتم سالمه تاالان باید باردار میشدی تو این شرایط

حالا شوهرم امشب بهم گفت رفتی دکتر بهش بگو مشکل از کدوممونه !! گفتم پرسیدم ازش ازمایشی چیزی مونده ک نداده باشیم گفت نه همه چی خوبه نمیدونم چیکارکنم این ماه دگزا و اسپرین بهم داده ب علاوه قرص و امپول و.. 

دوستم تنبلی شدیددددد داشت ۱۰ روز یه بار پریود میشد اختلال هورمونی داشت الان بارداره 

ولی من حتی این دکترو بهش معرفی کردم یکسال نشده نتیجه گرفت پس چرا من بچه دار نمیشم 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت آزمایش داده ؟

اره

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده
2731

دکترتو عوض کن شاید اون نتونسته درست تشخیص بده

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
دکترتو عوض کن شاید اون نتونسته درست تشخیص بده

دوتا عوض کردم

2740
تقویتی خورده قبل اقدام ؟فقط شما نه هر دو؟

اره