2737
2734
عنوان

شیرنی مشهدی درست کردم یا همون مربایی😬

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 84 پست

ایشونم پای توت فرنگی میباشننن امروز درست کرددم

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷
عزیزم میتونی ب من بگی دقیق ک چجوری درست کردی شاید بتوتم راهنماییت کنم ک این بار دیگ خشک نشن😍

آخرین دفعه، سه ماه پیش بود، دقیق یادم نیست، از روی فیلم درست میکردم

ولی کلا اونقد بدم اومد ک گفتم دیگه درست نمیکنم 

شما اگه حوصله و وقتشو داشتید دستور پخت خودتونو بنویسین، ممنون میشم 

اگرم نه ک بازم ممنون 🙏🌹

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخرین دفعه، سه ماه پیش بود، دقیق یادم نیست، از روی فیلم درست میکردم ولی کلا اونقد بدم اومد ک گفتم د ...

فداتون بشم عزیزم این رسپی مشهدیو باید حتما فیلمشو ببینید تقریبا پونزده دقیقست چون چن تا نکته ریز ولی کاربردی داره ک ختما باید ببینید داخل یوتیوب سرچ کنید شیرینی مشهدی الی شف ویدیوشو براتون میاره عزیزم سوالی بود درخدمتم❣️

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷
2731

عزیزززم عاالی معلووومههه خیلیی خوش بافت و خوشمززست🤤🤤😍💜💜💜

2738
وای چه باحال دستور تهیه میفرستی برام لطفا

عزیزم ممنونم دستور تهیه کدومو

ما شا الله چقدر خوب درآوردی

با توجه به امضات اینکاره ای 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
ما شا الله چقدر خوب درآوردی با توجه به امضات اینکاره ای 

ممنونم عزیز مهربونم😘♥️

مربایی😅❤️

فداتشم داخل یوتیوب بزن شیرینی مشهدی الی شف برات دقیق و نکته ب نکته توصیح داده ی ویدیو پونزده دقیقه ای تقریبا ینی عااالی توضیح داده

2706