2733
2739

در مورد تاپیکِ بردن میوه‌ی نوبرونه به مدرسه...

بعداً می خوام مفصل بنویسم. چون این قصه سر دراز داره و جا برای تحلیل ...

اما کامنت ها و نحوه ی جهت گیری های بعضی ها در این تاپیک خیلی خیلی از انسانیت به دوره. 

خشم و نفرت از کلام بعضی ها می باره

و خیلی ها بلد نیستن حتتتی دیدگاه مخالف دیگران رو از روش بخونن. یعنی تاب آوری صفرِ مطلق !!

بعضی از توهین ها و تحقیر هایی که در این تاپیک کاربر ها به هم کردن واقعا ترسناکه ... ما هر لحظه داریم یکی رو زیر دست و پامون له می کنیم و همه‌ش تبدیل میشه به ناهنجاری برای اجتماعی که خودمون درش زندگی می کنیم و بچه هامون رو روانه‌ش می کنیم.

تاب آوری پایین، عکس‌العمل آنی و خشونت و تحقیر نتیجه‌‌ش می‌شه آمار بالای قتل و نزاع خیابانی و این جمله که «یک لحظه کنترل خودم رو از دست دادم» و فاجعه به بار اومد. 

هیچ‌کس با توهین و تحقیر شخصیت دیگران آروم نگرفته که هیچ، بلکه خلأ های روانی‌ش بیش‌تر و عمیق‌تر شده.

توروخدا یه کم مهربون تر ! آروم تر !

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 

حق والا 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

فقر بچه بیاری همینه میوه هم نداری 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی استرس دارم تورو خدا برام یه صلوات بفرستید برام دعا کنید⁦ به شدت نیاز دارم به ⁦🙏🏻دعاتون

چشم عزیزم ❤️ آرزو می کنم خداوند به قلبت آرامش بده و به تلاشت برکت 🌿

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 

من حتی نتونستم بخونمش

حیف وقت و انرژی که ادم بزاره برای این بحث ها 

فقط سنشون بزرگ شده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

کلا نمیدونم بعضیا چشون شده کلا مهربونی از یاد بردن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
من حتی نتونستم بخونمش حیف وقت و انرژی که ادم بزاره برای این بحث ها  فقط سنشون بزرگ شده

من با خوندنش اعصابم از توهین ها به هم ریخت

چه قدر راحت به شخصیت همدیگه توهین کرده بودن یه عده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی از اقوام پسر کوچیکش سفره سلامت داشتن بعد این اصرار به مامانش که برا من پسته بگیر .مامانش هرچی میگه نه فلان بزار فلان بردار میگه نه گریه می‌کنه و جیغ میزنن ( من خونشون بودم ). اینجوری نیست پدر مادرا هم خودشون اذیت میشن 

تازه روز بعد هم اومده گریه می‌کنه سر ی مسیله دیگه سفره  .‌‌

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
من حتی نتونستم بخونمش حیف وقت و انرژی که ادم بزاره برای این بحث ها  فقط سنشون بزرگ شده

تاپیک آخرم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2706