2737
2739
چه کار عجیبی تو کردی ،غریبه آوردی شب بخوابند    

هوا بارونی بود شوهر چیز خلمم هرکه بهش سلام داد فکر می‌کنه بهترین آدم دنیاس دلش براشون سوخت 

اما خدایی همسر این زنیکه آدم خیلی محترمی بود ولی زنش مث سگ هار

اینایی که نوشتی بی احترامی نیست بیشتر خساسته مادرشوهرته که خصلتشه وگرنه قصدش توهین نبوده

می شناسمش عزیزم.می دونم که واسه دیگرون پذیرایی مجلل داره.

استخوان رو سگ به دندون می کشه

دور از جون من

💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خونه مامانم رفتم و شب مونده ها رو برام آوردن منم به رو خودم نیاوردم بعد که رفتم خونه پیام دادم به خواهر بزرگم که بعضیا چه عزیز و بعضیا مثل من چقدر ذلیند،،اخه شب مونده ها برا شامی بود که  برادر و بقیه رو دعوت کردن و از من پنهون کرده بودن،🥺🥺🥺 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2731
دقیقا ایام عید خونه پسرعموی شوهرم رفتیم یا تو اشپزخونه بود خانمش یا اتاق اصلا کنار من نیومد ولی شوهر ...

دقیقا من که سال دیگه پامو اونجا نمیزارم 

اینم دقیقا یا اتاق بود یا اشپزخونه 

آره خونه داداشم زنش همش توهین میکردن ده سالی هست که دیگه نرفتم

مثل خودمی

اینقدر دفعه آخر بی احترامی و کم محلی کرد که منم ده ساله دیگه نرفتم

همش تقصیر برادر احمق خودمه

که میذاره زنش بی جهت بی احترامی کنه

دلم میسوزه تو این چند سال از گل کمتر بهش نگفتم

کاش یه دفعه حداقل جوابشو میدادم 

ببین سگ استخون رو به دندون می کشه دور از جون ما البته

دور از جونت

میفهمم حالتو

من دوبار مهمون پدرشوهرم بودم وبخاطر مسائل پیش پا افتاده دعوا درست کرده

هرگز توهین ها ورفتارشو یادم نمیره

چون مهمون خیلی احترام داره نباید وقتی میاد خونه ات بد رفتاری کنی 

یه بار هم که کلا نهار درست نکردن واسمون گشنه از خونشون رفتیم درحالیکه بعد یک ماه رفته بودم اونجا

در حالت عادی هم غذا درست کنه همیشههه کمه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
یبار یه خانواده اومدن شهرمون توی عید بود بعد ما تو پارک دوست شدیم تو چادر میخابیدن شب  دعوتشو ...

چرا؟!؟!

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2738

راستش نه نشده البته مجردم و مادر شوهر ندارم شاید دلیلش اینه :| 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .

خوشحالم ک اهل رفت و امد نیستم .

و هیچجا نمیرم و نمیام 

ولی فاز اینایی ک دعوت کردن بعد بی حرمتی کردن چیه واقعا؟؟؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
خونه زن دایی ام میریم ولذمیکنه مهمون و میره بیرون با دختراش فقط پسر کوچیکش میمونه خونه خودمون میریم ...

بخدا من شده خونه داییم رفتم خانمش بیرون بودن دختر کوچکش در برام باز کرد زنگ زدم زن دایی کجایی گفتش غذا آماده کن تا بیام چقدرم بهمون خوش گذشت بسکه این زن مردمی و صمیمی

2706