2737
2739

از صبحي ميينم همه ناراضين واقعا هم گاها حق دارن 

مادرم سالها معلم مدير بود هرسال قبل از روز معلم اعلام ميكرد جز خوراكي براي خوردن خودتون كسي حق هديه اوردن نداره 

پسر من ميره پيش يك 

سال قبل هم همين جا مهد ميرفت تو شهرمون يكي از مراكز گرونه 

ميگم كه خانواده هاي مركز سطح مالي خوبي دارن 

ما چيزي تحت عنوان نماينده كه نداريم 

هديه هم هركس ببره مدير تحويل ميگيره نام و نشوني هديه دهنده رو ميكنه و به مربي تحويل ميده 

بچه ها فقط يه شاحه گل تحويل مربي ميدن 

جالب بود برام اينجا از هدايا و شيرني و گلها و هزينه هاي اجباري ميگفتن 

خود من بچم ٤تا كلاس ميره 

و صرفا ٤تا دسته گل با يه كيك ميبرم 

كه بچه ها و مربي باهم بخورن 

فقط واسه خاله ي اشپز خونه شون يه كارت ميبرم ميدم به مدير بهش بدن 

مادرها هم طول سال ديدم زياد اينكارو ميكنن 

هيچ كدوممونم تا اونجايي كه من خبر دارم از اين هديه هاي ميليوني نميدن 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

خدا خير بده همچين مدير هاي مدبري رو و زيادشون كنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

جایی که منم زندگی میکنم همینه 

چقد گاهی وقتا زندگی رو برای خودمون سخت میکنیم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جایی که منم زندگی میکنم همینه  چقد گاهی وقتا زندگی رو برای خودمون سخت میکنیم

والا دانش آموز طرف ما هرچی دوست داشته باشه میاره دوست نداشته باشه هم نمیاره خبری از اجبار نیست

ولی خب اون معلمم خوشحال میشه بالاخره حتی با همون کیک و یه شاخه گل...هدیه شیرین

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2740

درسته اما پدر معلما رو درآوردن با این منت گذاشتن. خودشون مهارت نه گفتن ندارن، معلم بیچاره رو لعن و نفرین میکنن. معلم اگر دنبال پول بود که نمیومد معلمی. نمونه ش خود من. مهندسم. کار دولتی رو رد کردم که معلم شم چون عاشق بچه هام

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

متاسفانه علاوه بر خود شيرني نماينده ها معلم و مدير ها هم بي فكري ميكنن چون ميتونن برخورد كنن و نميكنن وجدانشون راضي ميشه يكي خجالت بكشه من جا اون معلم بودم كه نماينده نام هديه دهنده هم رو ميداد تو صورتش خورد ميكردم اون كاغذو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من یه مدت مربی مهد بودم.یک سال روز معلم سه تا از بچه هام واسم کادو خریدن.دو تا تاپ ، یه ساپورت خیلی خوشگل و سنگ کاری شده.انقدر ذوق کردم آنقدر بغض کرده بودم.هنوز یادم میفته حالم دگرگون میشه.ولی واقعا توقع نداشتم ازشون.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

من خودم دبیرم و واقعا راضی نیستم کسی واسم کادو بیاره و همیشه هم میگم 

ولی خودم بچه دارم و واسه معلم پسرم گل و کادو گرفتم و دادم برد فقط واسه اینکه قدرشناسی رو با بچم کارکنم

.

عزیزم شمـا نمیتونـی ی مرکز خصوصـیُ با مدارس دولتـی مقایسـه بکنی. 

خانمهـای اینجاعـم همیشـه از کاه کوه می سازنـد و دنبال ناله ان وإلا هیچ اجبـاری به تهیه ی هدیه نیست هیچ معلمـی هم توقع هدیه نـدارـه. 

شما خیلی با فرهنگ و لِوِل بالایید ناخودآگاه حس احترام پیدا کردم بهتون

ولی من احساس میکنم اونایی که هدیه میلیونی میبرن حیلی باکلاسن😆 

اره بچه منم پیش ۱ جای گرونی میره

ولی نه نماینده داریم نه از این قرتی بازیا

منم واسش یه گل وکادوی کوچیک خریدم پسرم ببره

راستی بچتون ۴تا کلاس میره کلاس هاش چیا هستن؟ چجوری وقت میکنه اینهمه کلاس بره؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706