2733
2739
عنوان

خز ترین حرکت فامیلو بگین

157 بازدید | 14 پست

تازه دوماد عمم یه ماه بود عروسی کرده بود تو یه جمعی.. رو به زنش گفت راستی خانوم از سرکار اومدنی یه عالمه میگو و ماهی خریدم حتما درست کن بخوریم.. پسره ی خل😐

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
پسر عمم خود خره از من کوچیک بهش پیام دادم سلام خوبی نوشته میخوای منو امتحان کنی😐دارک ترش اینجاست که ...

🤣🤣فکرش به جاهای دیگه رفته طفلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی از اقوام تازه زن گرفته بود بعد که یه روز دورهمی داشتیم اومد ه شوهرش گفته بود به اینا بگو روسریاشونو سرشون کنن من دوست ندارم تو موهاشونو ببینی اینا حجاب ندارن وگرنه من نمیام جالبه شوهرش اومد گفت همه گفتن خب نیاد مهم نیست می‌تونید برید الان ۵ سال از اون قضیه می‌گذره دیگه نه کسی جایی دعوتشون می‌کنه نه مهمونی که اونا باشن کسی میره

2738
یه نمونه بگو توروخداا🤣

🤣 مثلا دیروز دخترخاله مامانم زنگ زده بهش میگع دختر فلانی داره با پسر داییمون ازدواج میکنه حالا از کسی نگی مامانم میگه باشه بعد زنگ میزنه خالم ماجرا میگه بعد میگه به کسی نگیا بعد خالم زنگ زده به یکی دیگه و هی از هم گفتن از کسی نگیا..😐و این چرخه تا الان ادامه داره 😐💔🤣

🤣 مثلا دیروز دخترخاله مامانم زنگ زده بهش میگع دختر فلانی داره با پسر داییمون ازدواج میکنه حالا از ک ...

همیشه همینطوره😂😂

من فکر میکردم فقط مال ما اینجورن🤣

عروس  فامیلمون رو کارت عروسی نوشته بود عروسی شاهزاده و پرنسس

وای مثل ما رفته بودیم ۱۳بدر بعد دخترای خالم یه ۵،۶ حالا مثلا کنکور دارن اینا گفتن ما نمیایم دیگه آخرش که ما می‌خواستیم بریم خونه ۱ساعت اومدن نشستن وقتی دخترخال هام اومد خالم گفت ملکه‌ها وارد میشن😐😐😑💔💔💔

2706