2737
2739

من دست بوسه همه معلمام ولی مگ کار خاصی دارن انجام میدن ب ازای کاری ک انجام میدن پول دریافت میکنن درسته قبول دارم حقوقشون کمه اما حقوق همه تو ایران ب نسبت کاری ک انجام میدن کمه

بعدشم دوازده سال درس خوندم والا ک معلم دلسوز و واقعی تعدادشون ب اندازه ۵ تا انگشت یه دستمم نمیرسه بقیه نمیگم بد بودن نه ولی داشتن وظیفشون انجام میدادن مثل بقیه آدما...

چرا باید باب بشه ک واسه معلما پول جمع کننن واسه روز معلم مگ همون معلم واسه روز دختر برای دانش آموزای دخترش کادو میخره یا برای روز تولدشون کاری میکنه؟

یه تاپیک پربازدید ک بچه گریه میکرد میگفت بهم پول بدین برم روز معلم بدم خیلی ناراحت شدم 

بعد روز کارگر به بابای همون بچه ها کی نگاه میکنه؟

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخدا یعضی معلم ها اصلا وجدان ندارن که اون پول با چه زوری داده شده؟

گاهی وقتا بهترین انتقام اینه که لبخند بزنی و بگذری ✨♥️ ️ دنبال دردسر نیستم و اگر باهام بد صحبت بشه سعیم رو میکنم تا به بهترین شکل جوابتو بدم که حداقل تو دلت نشکنه🧷

از صبح از هر ده تا تاپیک هشت تاش در مورد این موضوعه چرا معلما و روزشون خار شده رفته تو چشمتون بابا بیخیال شیددددددد

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
2740

کی گفت حالا برن کادو بخرن؟!!

معلم مگه میگه بخرید؟!!

خوده مامانا برای شیرین شدن هزینه زیاد میگن به معلم چه ربطی داره که طلبکارید؟!!!!

موقع انتخاب نماینده حواستون رو جمع کنید کسی نباشه دنبال ادا و پز باشه به جای اینکه بیاید یقه معلم رو بگیرید

هدف تکریم و تجلیل مقام معلمه

از نظر من همه شغل ها مهمن ب یک اندازه 

اگ پزشک نباشه کارگر نباشه نانوا نباشه ب همون نسبت جامعه عقب میفته ک یه معلم نباشه

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)

امروز سر کلاس پسرمن اسامی بچه هایی که پول ندادن براجشن روخوندن...پسرمنم جزشون بوده....سطح فهم بعضیا واقعا پایینه جمع کنید بابا جشن یلدا...جشن نوروز جشن هزار جشن گوز خر واسه هم صدتومن دویست تومن پول میخان

هدف تکریم و تجلیل مقام معلمه

با طلا خریدن؟

تکریم مقام معلم توسط آموزش پرورش باید انجام بشه نه خونواده ها،حالا هرکی دوست داره میتونه جدا واسه معلمش کادو بخره که این دوست داشتن بحثش جداس

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706