2733
2734
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید؟

207 بازدید | 25 پست

۲۰ سالمه

پدرم فوت شده

صورتم پر از جوش ، کچللللللل ک پوست سرم مشخصه ، لاغررر ، چشام ضعیف هنوز دکتر نرفتم ، زخم معده دارم ، تخمدان پلی کیستیک و مشکل هورمونی شدید ک هر ماه موقع پریود جنازم و میبرن درمونگاه و همه ی اینها بخاطر نداشتن پوله ک نمیتونم خودم و درمان کنم افسرده شدم دو سال و نیمه از خونه بیرون نرفتم بخاطر صورتم و موهام

فقط یه قسمت از بدبختیام و گفتم

چون تو روستاییم نمیتونم برم سرکار یعنی بخام برم تا شهرمون ماهی ۷ ملیون فقط کرایه رفت و امدم میشه

ب بدبختی پول جور کردم کلاس میکرو رفتم اما مشتری نیست

هزاران بار پول ریختم حساب اینایی ک میگن کار مجازی بکن حقوقت میدیم اخر پول و بالا کشیدن خبری نشده

راهم خودکشیه مگه نه؟🙂

هم سن و سالام دارن پادشاهی میکنن من خیلی بدبختم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب اینا نیس از خدا بخواه بختت خوشگل و قشنگ باشه ب مرور خودتم قشنگتر میشی  خدا بزرگه

کی میاد خاستگاری من زشتتتت

خیلی اطرافیان بهم حرف میزنن واقعا خستم حداقل کاش حالا ک این مشکلات و دارم پولم داشتم واسه حلشون

یبار یکیشون بهم گفت انگار ریدن رو صورتت🥲

بابا دختر زندگی که به آخر نرسیده

عالم و آدم میان از روستا گیاه دارویی میچینن استفاده کنن

منم مثل تو بودم

با یه عطار مشورت کردم کلا از گیاهای دارویی استفاده کردم خوب شدم

2740
تو به غم عادت کردی برا همون الان اینشکلی هستی 

هربار ب خودم انگیزه میدم هر راهیو امتحان میکنم ب بن بست میخورم واقعا

بی عرضه نیستم ولی واقعا هرچی زور میزنم نمیشه پول نیست

اول یه پیج بزن بعد مدل رایگان بزن.باید اولش تا میتونی رایگان کار کنی.یا فقط هزینه مواد بگیری.

بعد هم برو شهر.بعضی از سالن های آرایشی مدیرداخلی می‌خوان.اگه بتونی یه اتاق اجاره کنی که بمونی شهر خیلی خوبه.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
اول یه پیج بزن بعد مدل رایگان بزن.باید اولش تا میتونی رایگان کار کنی.یا فقط هزینه مواد بگیری. بعد ه ...

اجاره ها همه ۴تومنه با کرایه م میشه ده تومن 

مگه من چقد درامد میتونم داشته باشم ک پول موادم دربیاد ده تومنم بدم

تازه اخر سودم کنم

کدوم پادشاهی گلم صدای دهل از دور خوشه هرکسیو میبینی یه جوریه .   پلی کیستیک که منم دارم . بقیه مشکلات پوست و مو اینا همش ربط داره به همین پلی کیستیک  خدا عاقبت بخیر کنه . ورزش کن آب زیاد بخور ورزشم حتما نباید بری باشگاه که توی خونه چند تا تمرین انجام بده . برای پوستت گلاب پاکسازی می‌کنه . پس هرکی تو روستای باید خودشو بکشه ؟ این چه حرفیه دختر . برو دکتر زنان دارو هورمون بهت میده بخور تا تنظیم بشی زیاد هزینه ای هم نداره.

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
2706