2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سیسپرسیاس

اینقدر ترسناکه ک نگو فقط اگ دیدی نفرینم نکن

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2740

سجین، دابه، جادوی س حرفی، راهبه، حلقه، کینه، اره، پیچ اشتباه، آنها، انابل، احضار، جنگیر، جنگیری خدا، جنگیری امیلی رز، جنگیر پاپ، تسخیر هانا گیریس، ورونیکا، موذی، ازشرشیطان نجاتم ده، وحشت در امیتی ویل، عذاب جن 

فعلا همینا یادمه

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

کینه.. که درباره یه جور نفرین هست

تیمارستان متروکه گجینام... که درباره ارواح هست

از این دوتا فیلم ترسناک تر نیست دیگه من تمام فیلم ترسناک هارو دیدم این دوتا درحد مرگ ترسناک هستن و پشم ریزون به حدی که شب خوابت نمیبره 

اگه ترسناک ولی جذاب و هیجانی میخای هشتک زنده رو ببین درباره زامبی هست به اندازه اون دوتا بالایی ترسناک نیست 

فیلم سینمایی ذوب شدن هم ترسناکه قشنگه درباره سوسک و حشرات هست

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
این کاررونکن.وقتی میترسی خیلی ازموجودات غیرارگانیک جذبت میشن وباعث به وجودآمدن مشکلاتی میشن واست

من یبار فیلم ترسناک دیدم تا یه هفته حالم بد بود 

همش صحنه هاش جلو چشمم بود افسرده بودم 

میترسیدم

کینه.. که درباره یه جور نفرین هست تیمارستان متروکه گجینام... که درباره ارواح هست از این دوتا فیلم ...

این چهارتا سینمایی بودن دوتا سریال ترسناک ولی بسیار هیجانی هم هست یکی همه ما مرده ایم و دیگری وظیفه بعد از مدرسه 

اولی درباره زامبی هست دومی درباره حمله موجودات فضایی به زمین اما بسیار هیجانی و ترسناک

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2706