2737
2739
عنوان

ولی من هیچوقت بابامو نمیبخشم🖤

248 بازدید | 6 پست

آرزو میکنم هیچوقت پدری مثل تو نداشتم،باعث تموم حمله های عصبی که برام اتفاق میوفته،باعث همه معده دردای عصبیم،تاوان اینکه تو زندگی مشترکم انقد ضعیفم،باعث اینکه انقد از خونه فراریم دادی دل به محبت پسر مردم‌ ببندم که تهش زندگیمو نابود کنه

باعث و باننی تک تک بدبختیام تویی

تویی که حیف اسم پدر روته،

به پول و قدرتت مینازی؟

خدا جای حق نشسته🙂

بماند اینجا تا روزی که حق به حقدار برسه

رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه شده

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731
میفهممت :) باز بابات پول داره لاقل

بخوره تو فرق سرش الهی

واسه من خیر محلست زندانی ازاد میکنه زندگیای ماهارو جهنم کرده

رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم