2733
2739
عنوان

تو این تاپیک یچیزی بگو انگار تازه به دوران رسیده ای!😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2658 بازدید | 195 پست
تجاو…ز عزیزم من از خیانت حرف نمیزنم حاضرن بخاطرم بمیرن

شکر خدا همه از قدرت و نفوذ همسر من اگاهن و میدونن اینکارو کنن خودشون هفت نسل بعد خودشون از زندگی تبعید میشن برای همین کسی جرئت نمیکنه کسی به من نگاه چپ کنه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
شکر خدا همه از قدرت و نفوذ همسر من اگاهن و میدونن اینکارو کنن خودشون هفت نسل بعد خودشون از زندگی تبع ...

میگم که حاضرن بمیرن

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂 اخه ما لول بالاها دیگه کار نمیکنیم ،فقط تفریح 

وای خیلی بده 

ما حتی اگر چهل برابر اینم سرمایه داشتیم کار می‌کردیم بازم چون ادمای فرهیخته و با لولی هستیم فقط به فکر خودمون نیستم میخوایم برای جامعه هم مفید باشیم 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
اره خب دوست پسر شما اولین نفر تکنولوژی این مملکته  اما مسئله اینه همسر من اولین نفر تکنولوژی ج ...

😂😂😂 نه دوست پسرت خیلی تو ابراست،آمارش دستمونه ،دوس پسر من نمیخواد ریا کنه وگرنه چندتا کره دستشه ،زمین که چیزی نیست ،حالا دوس پسرتو گذاشته رو زمین ،بنده خدا خوشحال بشه 

2731
میگم که حاضرن بمیرن

وایی پس چه بی لول ها و بی ذات هایی جذبت میشن دور و بر من فقط ادمای باشخصیت هست این نگرانی ها رو ندارم

وای خیلی بده  ما حتی اگر چهل برابر اینم سرمایه داشتیم کار می‌کردیم بازم چون ادمای فرهیخته و با ...

ما هم مفیدیم دیگه ،ادمارو میذاریم برامون کار کنن ،اصلا دیگه وقت کار کردن نداریم ،کارافرینی میکنیم دیگرانم حس مفید بودن داشته باشن 🤣🤣🤣

وای یاد مامان دوست بچگیام میفتم. سر مزار پسرعمم بودیم. اونم بخاطر فامیلی دور اومده بود. حالا ما تازه جوونمون رو به خاک سپرده بودیم درب و داغون. اومد چسبید بهم دقییییقا بعد از سلام و تسلیت هنوز دستمو از دستش بیرون نکشیده بودم بی مقدمه گفت اره سمیرا توو یه شرکت کار میکنه. بعد مکث کرد گفت مدیر عامل شرکته (حالا ویزیتوره) قیافه من😊. بعد مکث کرد دوباره گفت اره عصر میره اون شرکته. صبحا شرکت خودشه اخه یه شرکت تاسیس کرده کلی پرسنل داره. (حاالا داداشش بیکار و علاف و معتاده مامانه رو پیر کرده چطور داداششو نمیبره سرکار😏) دیگه نپرسیدم شرکت چی و کی وقت میکنه به دو تا شرکت برسه.

گفت تو چی؟ گفتم من توو یه کلینیک درمانگرم نامزد کردم چون ایران نبود نتونستیم خوب همو بشناسیم وقتی اومد و نزدیک شد دیدیم سازگار نیستم بهم زدم. الانم یکی از هدفام مهاجرته.

گفت عههههه. اره بابااا سمیرا انقدر درخواست داره از کشورای دیگه. میگه میخوام برم.

گفتم خب وقتی اینجا زحمت کشیده الان کسب و کارش موفقه چرا بره توو غربت.

گفت اره بابا کجا بره همینجا انقد پول داره😂😂

اخه پیرزنه گیج توو فامیل دور منی چرا دروغ میبافی خب وقتی آمارت درمیاد. کلا همین مدلی ان پز الکی میدن. با دخترش دبستان  هم کلاس بودیم اونم انقد ادا اصولی و عقده ای بود توو همون عالم بچگی یه چیزایی میگفت برگامون میریخت

2738
😂😂😂 نه دوست پسرت خیلی تو ابراست،آمارش دستمونه ،دوس پسر من نمیخواد ریا کنه وگرنه چندتا کره دستشه ، ...

یلحظه فکر کردم واقعا دعوا شده

واییی خدااا😂😂

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
وایی پس چه بی لول ها و بی ذات هایی جذبت میشن دور و بر من فقط ادمای باشخصیت هست این نگرانی ها رو ندار ...

قضیه یوسف پیامبره دست خودش نبود منم دست خودم نیست همه دیوونم میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مالباسامون ترکه همش از بالاشهر می‌خریم شما ازکجا می‌خریددقیقا جمله جاریم 

😂😂😂جاری تو خوبه برا من میره عیییین خدا شاهده کپی لباسه منو میخره بعد میگه عهههههه مگ توام از این داشتی. 😑(و من برای صدمین بار) اوهوم😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706