2733
2734
عنوان

چجوری حافظ قرآن بشم ؟

44 بازدید | 5 پست

من صدای خوبی دارم (ب نظر خودم )

برای اینکه از خدا بابت صدای خوبم تشکر کنم میخوام یاد بگیرم خوب و درست وبا صوت قشنگ قرآن بخونم

واینکه قرآن رو حفظ کنم

اما نمیدونم از کجا شروع کنم؟ باید دقیقا چیکار کنم؟ دوره مجازی یا برنامه خاصی سراغ دارید؟

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

منم همینطور

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»

من موسسه حفظ قرآن میرم 

قبل از حفظ باید روانخوانیتون خوب باشه

💜                                                                                                                                                                                                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته که برای حفظ قرآن باید تجوید بلد باشی و درست بخونی اما خواندن قرآن با صوت و حفظ قرآن هر کدوم دوره های مربوط به خودشون رو دارن 

حفظ راستش مجازی خیلی‌ خیلی سخته مخصوصاً اگر تو خونه کسی رو نداشته باشی که حفظتو بهش تحویل بدی و اون غلط بگیره ، دقیقاً مشکلی که خودم داشتم 

به نظرم حضوری خیلی بهتره 

حفظ یک ساله داریم ، دو ساله داریم ، سه ساله داریم ، من چهار ساله هم دیدم 

یک ساله که کلاً باید فقط قرآن حفظ کنی و مشغول هیچ کار دیگه ای نباشی ، دو ساله هم تقریباً همینه اما بازم یک ساله سخت تره ، کلاً حفظ قرآن اینطوریه باید خیلی روش تمرکز داشته باشی ، خود من حتی تو سه ساله هم با درس و کلاس دوام نیاوردم ، و البته اینم منم و من در این حدم اگرنه خیلی ها تو خونه تو مدت کم حفظ میکنن که خب استعدادش رو دارن ، بستگی به خودت و میزان اراده و مشغله هات داره 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
2731
درسته که برای حفظ قرآن باید تجوید بلد باشی و درست بخونی اما خواندن قرآن با صوت و حفظ قرآن هر کدوم دو ...

خیلی دوست دارم انجام بدم حفظ رو 

ولی مرکز خاصی نمیشناسم اخه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
خیلی دوست دارم انجام بدم حفظ رو  ولی مرکز خاصی نمیشناسم اخه

جامعة القرآن 

نمی‌دونم کدوم شهری ولی این موسسه هم خوبه هم تو اکثر شهرا شعبه دارن 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.