2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂دلیلت قانع کننده بود خوب کردی 😀

خارقالعاده بود🥰🤣

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2731
سلام عزیزم  موقع ای که ضربان قلب کمه باید چیکار کرد  مثلا چیز شیرین خورد یا کار دیگه..؟! ...

چند سال دارن ؟ 

قرص دیابت مصرف میکنند؟ 

فشار خون دارن و یا قرص فشار خون یا آسپرین مصرف نکردن ؟ 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

با دوستم رفته بودیم کوه یه عکس هنری با چادر ازم گرفت گذاشتم تو فیسبوک برای اولین و آخرین بار،

اونجا بهم پیام داد آشنا شدیم ،

دو بار همدیگرو تو کافه دیدیم بعد گفتم من اهل این رابطه ها نیستم اگه می خواهید می تونید جلسه سوم با مادرتون تشریف بیارید منزلمون.اونم ترسید منو از دست بده، هفته بعدش با مادرش اومد خونمون ،یه هفته بعدش هم با خانوادش اومدن خواستگاری و بله برون .

سه ماه هم آشنا شدیم و رفت و آمد و مسافرت ،بعدش هم عقد .

من توو کنسرت باهاش اشنا شدم

با دوستم رفته بودیم کنسرت بعد ک تموم شد داشتیم میومدیم بیرون

داشتیم می خندیدیم

به دوستم گفتم وای منی ک سینگلم یه جوری با احساس میخوندم انگار با کسی ام😂😂

اینو ک شنید اومد جلو😂

خودش میگه کلا داشتم نگات میکردم اینو ک ازت شنیدم گفتم یسسس ایول😂

چند سال دارن ؟  قرص دیابت مصرف میکنند؟  فشار خون دارن و یا قرص فشار خون یا آسپرین مصرف ن ...

۱۹ 

نه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740
۱۹  نه

ببین عزیزم

به این عارضه  برادی کاردی  گفته میشه 

و طیف گسترده ای از بیماری ها و مشکلات جسمی می‌تونه باعث این حالت بشه مثل کم کاری تیروئید ، نارسایی قلبی عروقی و ....

اگر این مشکل همراه با کاهش اکسیژن خون و  اختلال در گردش خون نباشه طبیعی هست توی بعضی از افراد وجود داره 

این افراد ممکنه از نظر ژنتیکی و خانوادگی اینطور باشند یا در افرادی که ورزشکار هستند هم این حالت وجود داره 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ببین عزیزم به این عارضه  برادی کاردی  گفته میشه  و طیف گسترده ای از بیماری ها و مشک ...

مرسی عزیزم 

ببخشید یه سوال دیگه وقتی عطسه میکنم قلبم مث یه رگ داره انگار. میگیره 

هیچ مشکلی هم ندارم دارو مصرف نمیکنم ..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
تلگرام یادش بخیر مادرم اوایل مخالف بود (میترسید )میگفت از تلگرام اومده از واتساپ میره😂😂😂

دختر منم با یه پسری تو تلگرام آشنا شده چند بارم همو دیدن منم خیلی نگرانم میگم کسی رو که مجازی بدست بیاری تو مجازی هم از دست میدی.. میگه ما دیگه مجازی نیستیم و چند بار همو دیدیم... حالا هم پسره گفته مامانمو میخوام بیارم کافه تو رو ببینه 

به نظرت چیکار کنم؟ خوش بین باشم؟ دخترم 18 سالشه پسره 20

فامیل دور بودن

دختر عموی من نامزد پسر داییش بود بهش گفته بود ۴ ساله دنبال یه دختریم که کسی توی زندگیش نباشه و دختر خوبی باشه اگر کسی رو میشناسی که آشنا باشه بهم معرفیش کن 

اونم منو معرفی کرده بود یه گروه زد هر دومون رو عضو کرد یهو نامزدم درومد گفت من تو رو توی عروسی دیدم اتفاقا هر چی پرسیدم این دختره کیه آخرش متوجه نشدم😁

الان ۱ سال از اون موضوع میگذره

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2706