2733
2739
عنوان

چند تا خواهر مجرد دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 70 پست
به این سختی هم که شما فکر می کنید نیست والا تمام دوست و آشناهای من خودشون پیدا کردن و دوست شدن به را ...

انشالله شمام هم خوشبخت بشید 🌹

ولله خودتون جواب خودتونو دادید شمام مجرد موندید 

شما ک میگید راحته ، قشنگ اشنا بشید و ازدواج کنید 

منم ساده بودم شد ۳۰ سالم مجرد 

ولی بازم انگار به شانسه 

باید ادم حسابی بیاد سر راه ادم و زرنگ 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله شمام هم خوشبخت بشید 🌹 ولله خودتون جواب خودتونو دادید شمام مجرد موندید  شما ک میگید ر ...

عزیزم دیگه تو ۳۰ سالگی سخته دوست شدن اولین سوالی که از آدم میپرسن میگن چرا تا حالا موندی کلی دل آدم میشکنه منظورم این بود اگه سنتون کمه ماجرا رو سختش نکنید خودتون بگردین و یه آدم خوب پیدا کنید 

بازم توکلتون به خدا باشه 

تو خونتون سوره بقره پخش کنید چله بردارید شاید فرجی شد 

البته که شوهرای الانم ذوق نداره 

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2731
عزیزم دیگه تو ۳۰ سالگی سخته دوست شدن اولین سوالی که از آدم میپرسن میگن چرا تا حالا موندی کلی دل آدم ...

مچکر گل 

منم ۳۲ سالمه 

من با هرکی نشست و برخاست نمیکنم‌ و همکن اول خییلی چیزا رو ارزیابی میکنم 

ادم حسابی کمه 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏

خدایا خیلی سخت شرایطتون درک می کنم  ما سه تا خواهریم خواهر بزرگ بیست سه سالگی ازدواج کرد  من موندم خواهر بزگتر ازخودم خودمون  سرمون تو زندگیمون راضی یه رضای خدا ولی حرف مردم  پدر ادم در میاره به خدا چقدر عذاب بخاطر طعنه هاشون ک نشنیدیم  هیچوقتم نمی یخشمشون خواهر م بلخره تو سن 32سالگی خدارو شکر ازداج خوبی کرد ولی من مجردم بازم شکر  

2740

دوتا خواهر دارم

خودم مجردم 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

یه خواهر مجرد البته خودمون چهارتاییم  سه تامون متاهل 

دوتا دخترخاله 24*28 ساله مجرد 

دوتا دختر عمو 30*28 ساله مجرد 

سه تا خاله 30*40 ساله مجرد 

یه عمه مجرد 

3*4 تا دختر دایی مجرد 

اینا حتی یه خواستگارم نداشتن طفلی یا 🫠🫠🫠

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2706