2733
2739
عنوان

یه چیزی جلومو میگیره...

124 بازدید | 12 پست

مدتهاست با شوهرم مثل همخونه زندگی می‌کنیم. سرد. بی احساس. 

هیچ تلاشی نمی‌کنیم برای بهم نزدیک شدن. برای باهم حرف زدن. برای بهتر شدن... 

فقط با سکوت ب زندگیمون ادامه میدیم. من سرگرم دختر یکسالم، اون سرگرم کار... 

هزار بار اومدم بغلش کنم اما نتونستم. حرفاش، توهیناش، کاراش اومد جلو چشمم، دستمو با نفرت عقب کشیدم خودمو بغل کردم :) 

خیلی سخته ها. من بجز اون کسیو نداشتم. خودشو کشت تو قلبم 🙃

هزار بار بهش گفته بودما، گفتم هرکی باهام بد شد، تو نشو. هرکی دلمو شکست تو نشکن، هرکی پشتمو خالی کرد، تو نکن. 

دقیقا رفت همون کارا رو کرد :))) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچ کارِ هیچکس بی دلیل نیست مطمئنی مقصر فقط شوهرته ؟؟؟؟

اگر تاپیک های قبلیمو بخونی متوجه میشی. خیلی راجبش حرف زدم. اینکه همیشه اولویتش خانوادش بود. اینکه جلو بقیه مسخرم می‌کرد. اینکه او جمع باهام بد حرف می‌زد. اینکه با خواهراش منو دست مینداختن بعد هر هر میخندیدن. 

واکنش من؟ سکوت و سکوت. کم کم دور شدم ازش. اومد طرفم عقب کشیدم. تنهایی رو ترجیح دادم. بدون اون بودنو یاد گرفتم. 

2738
پس اگه اینجوریه از دستت داده زمان اشتباهشو میفهمونه بهش

دو ماه بعد از زایمانم، ب طرز وحشتناکی کتکم زد. هنوز زخمای شکمم جوش نخورده بود. جای بخیه هام میسوخت. سیلی هایی ک ب ناحق خوردم یادم نمیره ک:) 

میدونی صدامم در نیومد؟ بخاطر آبروی خودم خانوادم بخاطر بچم. بچم شده تنها دلیل برای ادامه زندگیم 

پس اگه اینجوریه از دستت داده زمان اشتباهشو میفهمونه بهش

حالا بگو چرا کتک خوردی؟ بخاطر اینکه بچهای  داداشش خونمون بودن خیلی سروصدا بود. دخترم گریه میکرد خواب نمی‌رفت. گفتم از سروصدا دخترم آروم نمیگیره. داداشش قهر کرد. من شدم کیسه بکس آقا 😅

دو ماه بعد از زایمانم، ب طرز وحشتناکی کتکم زد. هنوز زخمای شکمم جوش نخورده بود. جای بخیه هام میسوخت. ...

مطمئن باش زمان جوری همه چیو سرهم میاره که به بدترین شکل ممکن بفهمه چیکار کرده

بزار هر چقد میخاد خوش باشه