2737
2734
عنوان

مشکوکم به نقرس😭

197 بازدید | 18 پست

تازه از دکتر اومدم 

تا بهش گفتم علائم گفت خیلی زیاد مشکوکی

گفتم دکتر من زیاد گوشت قرمز دوس ندارم ..

گفت جذب بدنت شاید زیاد باشه

کی داشته خودش اطرافیانش

خوب میشم😔

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره   رعایت کن   ارثی بیشتر  تا واسه خوردن

والله کسی نداریم .

من والا گوشت خوروشتی یک تیکه فوقش دو تیکه میخورم.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
چی شد ک متوجه شدی؟

بشدت انگشت شصت پام میسوخت طوریکه 

حالم بد میشد.

والله کسی نداریم . من والا گوشت خوروشتی یک تیکه فوقش دو تیکه میخورم.

مادربزرگی مادر مادربزرگی پدربزرگی پدر پدربزرگی  لابد یکی داشته 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
بشدت انگشت شصت پام میسوخت طوریکه  حالم بد میشد.

عزیزمممم خوب میشی ایشاالله اینقدر دارو و درمان اومده ک خداروشکر

دور از جونت فقط مردن چاره نداره وگرنه هر دردی یه دوایی داره

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2740
مادربزرگی مادر مادربزرگی پدربزرگی پدر پدربزرگی  لابد یکی داشته

بله حتما ارث نهفته.درست میگید

بیا چیا بدشون ب من ارث رسید

ن پولی ن پله ای ن ملکی ن املاکی😬

بله حتما ارث نهفته.درست میگید بیا چیا بدشون ب من ارث رسید ن پولی ن پله ای ن ملکی ن املاکی😬

عزیزم لر هستین؟

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
عزیزمممم خوب میشی ایشاالله اینقدر دارو و درمان اومده ک خداروشکر دور از جونت فقط مردن چاره نداره وگر ...

بله دکترم گفت مهم نیست خوب میشی

البته حالا فعلا باید آزمایش بدم

مچ پامم درد میکرد دیگه دکتر کمی بدبین شد.

بله دکترم گفت مهم نیست خوب میشی البته حالا فعلا باید آزمایش بدم مچ پامم درد میکرد دیگه دکتر ...

خوب میشی دختر ایشاالله  کرونا اومد گفتن از دم میمیرید والا یکی یه دور ام گرفتیم هنوزم ک هنوزه درخدمتتونیم 

خوب میشی دختر ایشاالله  کرونا اومد گفتن از دم میمیرید والا یکی یه دور ام گرفتیم هنوزم ک هنوزه د ...

ان شاالله همیشه شما و عزیزانت سالم باشید ..و خدا کنه همه بیماران لباس عافیت برتن کنن.

نه عزیزم😁😁😁 چطور

نون تیری😁😁

گفتم اگ لر هستی ک دیگ ماشالله اینقدر انواع کباب میخورین لابد ماله اونه😅

2706