2733
2739

ماسک مو مخصوص موی اسیب دیده و خشک

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین علاوه بر ماسک باید سرم دوفاز و روغن آرگان هم بزنی

برندای ایرانی اکثرا مثل همن 

شون سبز و بیول کاکائویی واسه حمام

دیترون مدل انارشم بعد از حمام خوبه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اب موهاتو کمی با حوله بگیر. ماسک مو بزن. بعد تنتو بشور. بعد ماسک مو رو کامل ابکسی نکن.

منم مشکل شما رو دارم. تا حدودی حل شده برام

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
ببین علاوه بر ماسک باید سرم دوفاز و روغن آرگان هم بزنی برندای ایرانی اکثرا مثل همن  شون سبز و ...

روغن ارگان دارم میزنم حس میکنم الانا یجوری شده موهام بعدحموم انگار دست میزنم بهش چسبونکیه ساقه هاش

روغن ارگان دارم میزنم حس میکنم الانا یجوری شده موهام بعدحموم انگار دست میزنم بهش چسبونکیه ساقه هاش

سوزونده پس

حالا اینایی که گفتمو انجام بده اگه دیدی درست نشد یا باید کوتاه کنی یا بوتاکس که البته موقتیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
باشه عزیزم خداکنه جواب بده

روغن تراپیم بکن ایشالله جواب میده