2737
2734
عنوان

مردعوضی

179 بازدید | 10 پست

پارسال بودازسرکاربرگشتم دیدم انگاربه خونه دزدزده همچی ووسط خونه ریخته بودن چیزی نفهمیدم باشوهرم قهربودم بعدهااتفاقی دیدم توگوشیش فیلم گرفته کارخودش بوده خونه روبه اون روزانداخته بوده الان  گفت طلاق میخوادفلش هاروجمع کردقایمکی بردگذاشته خونه خواهرش 😐

مریضه؟ چرا اینکارو کرده بود چرا فیلم گرفته بود

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم 🤷‍♀️میگم لابدمیخواسته وانمودکنه من خونه رونامرتب نگهمیدارم

ای بابا چجور تحمل میکردی این ادمو

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
نمیدونم 🤷‍♀️میگم لابدمیخواسته وانمودکنه من خونه رونامرتب نگهمیدارم

خب فهمیدی دزد اومده پلیس خبر نکردی؟

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
این بچه بازیا چیه چ لوس مث بچه ی آدم بیاد بگه تفاهیم نداریم بهتره جدا شیم چقد مردا غیرقابل تحمل شدن

اون خیلی عذابم داده به خیالوخودش خواسته اونم مدرک درست کنه بگه من  به زندگیم نمیرسم 

2738
دیگه خسته ام کرده فقط میخوام طلاق بگیرم 

انشاالله اگه به صلاحته شرایطش برات جور بشه