2737
2739
عنوان

اون رفت 💔🤷🏻‍♀️

157 بازدید | 12 پست

به همین سادگی

به همین راحتی 

منتظر بودم برگرده لاقل توضیح بده لااقل بگه چرا اینکارو کرد بگه سوءتفاهم شده بگه کار داشتم سرم شلوغ بود دروغ بگه بهم هرچقدر میخاد اما برگرده بهم بگه برگرد ... 

اما رفت برنگشت 

آدمی که بخاد میاد دیگه نه اینکه چند روز بگذره نیاد 

میدونی من حس میکنم واقعا دیگه روحم داغون شد اون بخشی که مربوط به احساسات عاطفی واقعا داغون شد 

دیدی چقدر دوستت داشتم دیدی منتظر بودم برگردی آخه لاشی خودت ام خوب بود باهام رفتارت که اینقدر باهام خوب بودی که منم اون ورژن خوبمو و صدمو نشونت دادم 

وگرنه من برا کی اینقدر خود واقعیم بودم😞  

تا اخر عمرم زخمت میمونه تو قلبم  فقط کاش بیایی بگی چیشد چرااا اینقدر فکرای الکی نکنم 

🧘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ آخ چقدر حال تورو دارم الان

معلوم نشد سر چی رفت

یه ماه بعدش یه پیام خشک و خالی فرستاد ولی دیگه پی شو نگرفت.. هوایی شده بود

ولی خب خیلی دلم میخواست برگرده.. ازدواجم کنم مادر هم بشم تا همیشه یادم میمونه

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
2731
هیچی دیگه رفت 

منم دردتو‌ چشیدم‌ اونم رهام‌کرد‌ و‌ فکرش‌بکن‌ اشک‌ریختم ولی‌بازم نموند‌  یروز‌پیشمون‌ میشه  ولی‌ الان بایه‌ نفر‌دیگ‌ هستم

خدایا‌‌یه‌‌ شوهر قسمت‌ ما‌  بگردان‌❤🤭
آخ آخ چقدر حال تورو دارم الان معلوم نشد سر چی رفت یه ماه بعدش یه پیام خشک و خالی فرستاد ولی دیگه پ ...

میدونی از چی می‌سوزم؟ اینکه به قران کلی پسررر دنبال منن  له له میزنن برام انوقت من عاشق کسی شدم که منو نخاست 

اخه نمیدونم چش شد خیلی باهم خوب بودیم یهو سرد شد پیامامو دیر سین میکرد حس کردم  انگار دیگه نمیخاد حرف بزنه  

اینقدر منتظر بودم برگرده اما برنگشت و منم موندم با هزارر سوال بی جواب 

🧘
میدونی از چی می‌سوزم؟ اینکه به قران کلی پسررر دنبال منن  له له میزنن برام انوقت من عاشق کسی شدم ...

منممممممم

خیلیا دنبالم بودن خیلیا منو خواستن محل ندادم.. واسه اولین بار با یکی وارد رابطه شدم و خواستمش.. خیلی خوب بود خیلی میگفت دوستم داره ولی یهو سر هیچی رفت.. خودمم نفهمیدم چیشد توضیح درست حسابی بهم نداد.. با اینکه دلم باهاشه ولی امیدی به با اون بودن ندارم دیگه.. بدجور اسیر بی لیاقتیش شدم.. چشمش منی که دنیا دنبالمه رو ندید

منممممممم خیلیا دنبالم بودن خیلیا منو خواستن محل ندادم.. واسه اولین بار با یکی وارد رابطه شدم و خوا ...

وای چقدر قشنگ توصیف کردی حال منم همینه بخدا از ته دلم میخامش و دوست دارم برگرده اما از طرفی میگم بدرد نمیخوره این دلمو شکوند یه بار رفت راهشو پیدا کرده باز میره امیدی نیست  بهش 

🧘
2740
وای چقدر قشنگ توصیف کردی حال منم همینه بخدا از ته دلم میخامش و دوست دارم برگرده اما از طرفی میگم بدر ...

اره چون دلمو شکوند و تو اوج اعتمادم پشتمو خالی کرد.. خیلی دوستش دارم ولی برگرده هم بهش برنمیگردم چون کسی که یه بار اونکارو باهام کرد دوباره میکنه.. یه ادم از یه سوراخ دوبار نیش نمیخوره.. منکه واگذار کردم به خدا.. امیدوارم کارما جوابشو بده و از پشیمونی دق کنه فقط