2737
2734

پسرم ۶ سالشه وزنش پایینه بدنش ضعیفه  تصمیم دارم چندماه دیگه لوزه هاشو عمل کنیم اما خیلی لاغره بی اشتهای ضعیفه چیکار کنم یکم جون بگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لوزشو عمل کنی جون میگیره پسر من ۱۸ کیلو بود یه سالی میشد یه ماه نشده لوزشو عمل کردیم ۱/۵ کیلو چاق ...

چندسالش بود عمل کردی ؟ من خیلی میترسم . ببخشید هزینش چقد شد ؟ کدوم شهر عمل کردی .. بخشیدا چون دنبال یه دکتر خوبم براهمین میپرسم

ساعت خوابش مهمه برای میان وعده  سر شیر شیر خشک نان ۳ کره بادام زمینی  کره کنجد غذاها ...

خوابش افتضاحه شب ساعت ۲ میخابه صب تا ظهر خوابه 🤦‍♀️

اشتها نداره 

شیر خشک که نمیدن حالا

2740

البته بیمارستان دولتی عمل کردن. گفتن عمل زیاد سختی نیست که بخوای ببری خصوصی زیادم بستری نمیشه.

البته شهر ما بیمارستان خصوصی نداره میخواستم ببرم تبریز اونجا هم گفتن هزینش ۲۰ تومنه

صبح بستری شد ظهر عمل شد عصر مرخص شد.

منم خیلی میترسیدم ولی خیلی راحت بود

۴ سالشه هزینش ۴ تومن شد شهرستانم

ممنون اذیت نشد.؟ گریه کنه یا خیلی درد داشته باشه؟ چیا بهش میدادی؟ من خودم عمل کردم اما بخیه ها باز شد خونریزی کردم منم ۴ سالم بود عمل کردم 

البته بیمارستان دولتی گفتن عمل زیاد سختی نیست که بخوای ببری خصوصی زیادم بستری نمیشه. البته شهر ما ب ...

اره منم شنیدم من شهرستانم شوهرم میگه ببریم خصوصی یه شهر دیگه اماخب اونا هزینش زیاد میشه 

بخیه نمیزنن که.مثل لیزره

روز اول فقط بستنی و ابمیوه دو روز بعد سوپ و اش میکس شده با ژله و بستنی و ابمیوه

از روز چهارم هم غذا میخورد ولی نباید غذای سفت مثل ته دیگ و چیپس بخوره که گلوشو خراش بده

2706