2737
2739
عنوان

زایمان سخت تره یا بارداری؟🤔

113 بازدید | 13 پست

فک نکنم چیزی ب اندازه بارداری سخت باشه زایمان نهایت. ۱۰ روز اذیت میشی ولی بارداری ۹ ماه کدوم سخت تره خانوما؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

تربیت بچه از همش سخت تره بنظر من

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

نه خیر زایمان بدتر اذیت میشی طبیعی باشی ادرار کردن سخته هی بخیه ها اذیتت می‌کنن سزارین هم درست نمی‌تونی پا بشی و کاراتو انجام بدی 🫠

حالا بعضی موقع ها طرف حاملگی پر خطر داره و خونریزی واسه اون سخته اما نه اندازه زایمان

مردم به ما آسیب نمیزنن، امیدی که بهشون داشتیم به ما آسیب میزنه!🌱
آخ گفتی  خیلی ام سخته خیییییلی اونم تو این سطح فرهنگی جامعه یه بچه ی سالم پرورش بدی واقعا هنره

من هنوز نه باردارم نه بچه دارم

ولی از الان برای تربیتش میترسم 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
سخته باید کلی کتاب خوند از مشاور کمک گرفت از وقتی بیاد تو وجودت تربیتش شروع میشه

دقیقا 👌