2737
2739

دخترم ۱۶ ماهشه

جمعه شب کباب لقمه خورده 

از فرداش مدفوعش شل شده  و زرد

روز اول ۴ بار اون طوری دسشویی کرده بود

فرداش شد یکبارهمینجوری تا امروز یکی دوبار دسشویی کرده 

حالش خوبه اشتهاشم مشکل نداره تبم نکرده 

وزنشم عالیه 

چیکار کنم 

داره دندون درمیاره تا حالا اسهال نشده برای دندان

والا اون کباب لقمه هارو منم بخورم بهم میریزم اون که بچه اس

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

من برنج سفید باماست میخورم سریع خوب میشم ولی برای سن بچه شما نمیدونم صلاحه یانه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه دکتر ببرش. پودر بادام سنگی واسش خوبه.اگه میخوره میتونی چایی نبات هم بدی بهش.آب سیبم خوبه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

یه لیوان شیر گرم بهش بده بخوره 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
عزیزم اول از همه لطفا غذای ست فودی به بچه نده.بعد میتونی کته و ماست براش درست کنی ،داخل ماستش یکم بل ...

کته دادم ماست هم زیاد میخوره ولی تا حالا یکی دوبار خورده اینجوری نشده 

حتما بهش آب بده که بدنش دهیدراته نشه . مایعات زیاد بهش بده  و ببرش دکتر

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
معذرت میخوام مدفوعش  آبکی نیست فقط شله

اگه پونه کوهی داری یه قاشق مرباخوری با یه فنجون آب جوش دم کن صاف کن هر دفعه چندتا قاشق بهش بده

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2706