2737
2739

امروز معاون مدرسمون دخترشو اورده بود مدرسه که اون ۴ یا ۵ سالشم بود کیوتم بود..

بعد یکی از بچه ها داشت باهاش حرف میزد و ارتباط میگرفت که یهو یکی از این پیکمی گرلای کلاسمون اوده بهش میگه من خوشگلم تو زشتی و اونیکی دوستش اومده انگشت وسطشو بهش نشون میده و به اونم گیر میداد ک انجام بده یا میکشوندنش پیش خودشون بعد نمیدونم چیکار میکردن که بچه فرار میکرد بعدم برگشته بود میگفت ازت بدم میاد مثل مادرت حال بهم زنی 

خود من از بچه متنفرم ولی هیچوقت نمیرم کینه هامو از یکی سر یه بچه خالی کنم و اصلا کاریش ندارم ولی رفتار اینا خیلی بد بود اعصابمو خورد کرد

تو چشات معجزه میکرد حالا شدی موجب این درد):)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چقدر بی فرهنگ

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2738
وای مریضن همکلاسیات؟:)

روانین بعد میگن چرا با همکلاسیات از طرف مدرسه نمیری یه روز اردو اونوقت با دوستای والیبالت اردوی 3 روزه خارج از شهرو میری

پیکمی گرل چیه

به دخترایی میگن که دنبال جلب توجهن

اونایی که میگن تو رو خدا منو ببین

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
پیکمی گرل چیه

از این دخترای لوسی که میخوان همه عاشق اونا باشن واسه جلب توجه پیش جنس مخالف حاضرن همجنس های خودشونو تحقیر کنن

معمولا هم بچگونه حرف میزنن مثلا به صورتی صولتی میگن

2706