2737
2734

۲ تا شغل داره همیشه تا دیر وقت سرکاره با پدر و برادرش شریکه 

خیییلی کم پول برای خرجی خونه میاره با این که درآمد دارن اما مثل فقیرا زندگی میکنم  یه پسر یک ساله دارم ۳ ماهه گوشت نداریم میگم بخر همش میگه باشه اما نمیخره کل حسابا و پولا دست داداششه که اونم خیلی خسیسه و فقط به فکر جمع کردنه دیگه خسته شدم تا حالا هیچ اعتراضی نکردم پیش خانوادش اما همش با خودش دعوام میشه 

چیکار کنم از دستشون 

همش دلم میخواد مستقل باشیم و درآمدمون دست خودمون باشه شوهرم از داداشش خیلی حساب میبره و بهش چیزی نمیگه و به من سختی میده 

ای بابا مگه هست هنوز ازین اما

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیگه باید از یه جایی شروع‌کنی به اعتراض کردن 

تا اخر ک نمیتونی

بعدا هم خییلی خشمگین و عصبی میشی و اوضاع بدتر میشه

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤
2731
دیگه باید از یه جایی شروع‌کنی به اعتراض کردن  تا اخر ک نمیتونی بعدا هم خییلی خشمگین و عصبی می ...

آره درونم پر از حرص و کینه ازشون تو دلم همش فوششون میدم اما جلوشون میخندم خاک تو سرم 

شغل مشترک و خونه مشترک با خانواده همسر مثل نشستن توصندلی سیم خارداره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
آره درونم پر از حرص و کینه ازشون تو دلم همش فوششون میدم اما جلوشون میخندم خاک تو سرم 

حالا که مذهبیه بگو من ازت ناراضیم اون دنیا باید جواب منو بچتو بدی

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
بعد ازدواج واقعا آدم قراره خیلی سختی بکشه؟ من مجردم از ازدواج دارم منصرف میشم

درست انتخاب کن اصلا معیارهای عجیب نداشته باش شغل مستقل خونه مستقل حتی اگه اجاره ای باشه اخلاق وپول درحد معقول 

خودتو گول نزن نصف راهو رفتی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
آره خدا ازش نگذره حافظ قرآنه داداشش اما به زن و بچه سختی میده شوهرمم که لال 

دختر خاله ای دارم همین شکلی زندگی کرد تا امسال  دیگه برررید ۲۰سال سوووخت 

زندگیشون با برادرو پدر شوهر جمع المال بود ول کرد سه تا بچه و زندگیشو اومد داره طلاقمیگیره خیییلی افسردست

مشکل،  همسر شماست که توانایی دفاع از حق خودش رو نداره 

کارهای شریکی و شراکتی بین اعضای خانواده همیشه به نفع کسی پیش میره که قدرت دستشه 

پس این همسر شماست که باید به این موضوع خاتمه بده و یا مستقل بشه یا دریافتی مشخصی به نسبت کار و سرمایه ای که وسط گذاشته داشته باشه 

اگر این کار رو نکنه چند سال دیگه شما هنوز توی همین وضع هستید و برادر شوهرتون روز به روز کیسه اش پر تر شده 

اگر توانش رو نداره خودتون دست بکار بشید و مستقیم به برادر شوهرتون اعتراض کنید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

اینجوری ب خودت بیای میبینی افسردگی گرفتی داغون شدی هزار مریضیم ریخته ب جونت

2706