2737
2739
عنوان

هعی خدا🥲

150 بازدید | 14 پست

چقد دلگیره همچی

خسته شدم از این زندگی یکنواخت

هیچکیو ندارم تنها اومدم بیرون نشستم 

فقط من تنهام 

هم سن و سالای من کلی دوست و رفیق دارن 

من جز خودم کسیو ندارم 

چرا تو این سن۲۰سالمه باید انقدر تنها باشم ک حتی یکیو نداشته باشم باش بیرون برم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم هیچکیو ندارم  فک می کنم دختر خوبیم شاید نخ بهتره بگم قطعا بدم که هیچکیو ندارم

منم خیلی دختر خوبیم بخدا ب هیچکسم اعتماد نمیکنم هبچ ادمی تو زندگیم نیس سرم کلا تو لاک خودمه اما این تنهایی داره منو دق میده😭💔

2738

عزیزم منم تنهام .اما کلی با خودم کیف میکنم .میرم بیرون بازار گردی میرم باشگاه غذای مورد علاقمو میخرم میخورم .دوستم دارما .اما شهر غریب ازدواج کردم و همسرم سرکاره بعدم باشگاه ...ولی کوتاه نمیام ناراحت نمیشم شرایط فعلا اینجوریه خودم خودمو دارم

به هیچ کس اعتماد نمی کنی  از چه نظر خوبه

اره ب هیچکی اعتماد نمیکنم ک ازم سو استفاده نکنن

ب پسرا

دخترا هم ک رفیقای دخترم بم بد کردن ضربه زدن الانم هیچکی جز خودم ندارم

عزیزم منم تنهام .اما کلی با خودم کیف میکنم .میرم بیرون بازار گردی میرم باشگاه غذای مورد علاقمو میخرم ...

گلم میدونم چی میگی اما من تو این سن نیاز دارم کسی باشه باهام حرف بزنه درکم کنه باهاش بیرون برم اما کسیو ندارم

منم تو شهر غریبم

ن رفبق ن دوستی فقط میتونم با خودم حرف بزنم

ادم دلش میخاد گاهی وقتا یکی باشه بشنوه بفهمه ادمو حتی خدام انگار با من قهره خستم از زندگی مزخرفی ک دارم 

اره ب هیچکی اعتماد نمیکنم ک ازم سو استفاده نکنن ب پسرا دخترا هم ک رفیقای دخترم بم بد کردن ضربه زدن ...

راست میگی اخر هر اعتماد گریه بوده برام 

اونکه هر روز تخریبم می کنه 

اونم که اونو میخواد منو دست میندازه

اونایم که با تحقیر نگام می کنن

ما بدبختا جز مادر کس دیگه ای رو نداریم که از ته قلبش دلش برامون بسوزه  و دوسمون داشته باشه

2706