2733
2734
عنوان

دخی رو مخی کیا یادشونه

160 بازدید | 24 پست

سلام دخترا اون موقع این کاربری من بود 

همون موقع هم گفتم تلگرام و جایی ندارم اسکرین شات ها گذاشتم توی سایت 

الان اومدم از توی اون کاربران بردارم 

دیدم غیر فعالع چ جوری لینک اون تاپیک هامو بیارم شات های خیانت همسرم اونجاس

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدومه؟

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2731
اسم کاربریتو با این متن تو گوگل سرچ کن تاپیکات میاد بالا www.ninisite.com 

حتی اگر کاربری غیر فعال بشه؟

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
کدومه؟

کاربران غیر فعالع نمیاد

2738
اره ببین میاد یا نه اگر عنوان هم یادته تو گوگل بزن با اسمت و همبن متنی ک گفتم

اگر شات هارو هنوز داری تو گوگل عکسشو سرچ کن میاد بالا تاپیکی ک توش اسکرین گذاشتی

تیم تاپیک اصلا یادم نیس

بالاتر گفتم چکار کنی ببین میاره یا نه شات هارو اگه هنوز داری تو گوگل سرچشون کن از قسمت سرچ عکس

بالاتر گفتم چکار کنی ببین میاره یا نه شات هارو اگه هنوز داری تو گوگل سرچشون کن از قسمت سرچ عکس

اسم اون تاپیک یادم نیس 

اسم اون تاپیک یادم نیس 

اسم تاپیک مهم نیست

عکس اسکرین شات هایی ک گذاشتی رو هنوز داری؟اگر داری میخوای بفرست ببینم‌من میتونم پیدا کنم برات یا نه

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2706