2737
2734
عنوان

دونات خیلی خوشمزه Krispy Kreme

94 بازدید | 5 پست

من خیلی دونات‌خور نیستم، ولی عاشق این دونات‌های Krispy Kreme شدم. همه جای دنیا شعبه دارن، این عکس مال دبی‌مال هست. اون سمت چپیش با کرم بیسکویت Lotus هست که واقعاَ بی‌نظیره. 

وای دهنم اب افتاد 

معلومه خیلی خوشمزه ان 

با چایی تازه دم و داغ بزنی تو رگ 😋😋😋

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این عکس رو تو هتل گرفتم، یعنی دونات‌ها رو بردیم هتل خوردیم. برای همین متأسفانه چای تازه‌دم خونگی نداشتم در اون لحظه، ولی چای لیپتون هتلی انداختم تو لیوانِ آب‌جوش و کنارش خوردم. اینطور چای هم قبوله؟! 

بعضی دونات‌ها هستن که انقدر شیرین هستن که آدم دندونش درد می‌گیره. نمی‌دونم شما هم تا حالا نسبت به دونات و پیراشکی این حس رو داشتین یا نه. 

در هر صورت اینا اینطوری نبودن.