2737
2739
عنوان

مغز پلانکتونی پر مدعا

116 بازدید | 10 پست

فقط بلدی زر بزنی زرررررررر

حیف که نمیتونم تو روت اینا رو بگم

آخه احمق تو خودت تا حالا یه رکعت نماز نخوندی ، کلی زنتو زجر دادی، اگه جای زنت بودم روز اول جدا میشدم. 

طرف خودش معتاده، تریاک و الان متادون، مجردی همه غلطی کرده همه چی خورده الان هر جا به نفعش نیست قانون و حلال و حروم رو عَلم میکنه! الان مردی که تو خونه خودش مشروب خورده (من خودم از این کوفتیا نمیخورم چون ضرره) و همه متوجه شدن کارش به بیمارستان کشیده باید اخراج یا کارش تعطیل بشه چون حرامه و ضد قانون اما خودت که معتادی نه. الکل و متادون و تریاک و شیشه چ فرقی دارن!

شیطونه میگه جوری بزنمش که پهن زمین بشه. همیشه با این بحثای بی منطقش عصبیم میکنه چون فقط چیزایی که به نفعشه رو درست میدونه.

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
الکل با شیشه فرق نداره؟ عجب

آره برا این آدم فرقی نداره. میگه الان بری توی دادگاه میفهمی که عرق و الکل شلاق داره اما شیشه بکشی یا متادون و...نه

پس باید فلانی رو پروانه ....باطل کن نتونه کار کنه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
میگم حالا در غیابش اینقدر فحشش دادی دلت خنک شد؟ اگه شد من تایپیک بزنم کراشم و فحش بدم😂😂😂😂

آره یکم آرومتر میشم🤣 همیشه میرم بیرون فحش میدم اما الان چون خونه خودمون نیستم نمیتونم ، مجبور شدم بنویسم😁