2733
2739

از کله ی صب ساعت8الی9میریزن تو کوچه ی ایلللللللل تابوق نصف شب 

من ی گربه دارم از صدای بوق دپچرخه میترسه میره قائم میشه ی بار بردمش ک با کوچه اشنا بشه ی پسر شرو شیطون این سوتشو گرفت دستش تا میتوننست میزددد گربم ترسید خواست فرار کنه تموم دستو بالمو جنگ زد هرچیم میگفتم ی دقیقه نزن گوش نمیکرد نفهممم 

تا الان تو کوچه دارن عر میزننن اینجاهم کوچه بن بسته خونه ها 80متریو ویلایییی

تاحالا هزار بار شده ک اومدن دخترارو بردن و طلاهاشونو دراوردن بابا بچع میزان برا کوچه؟؟؟؟ اه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

ی پسره رو پارسال بلند کردن بردن هزار بلا سرش اوردن بچه افسردگی گرفته حرف نمیزنه 

بازم چشمشون نمیترسه شعور بچه داری ندارین نیارین 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم

خداروشکر صب ک نیسم

از ساعت ۳ بعد از ظهر عین قوم ظالمین میریزن تو کوچه.تا ۱۰ ۱۱ شب

بچه هم نیستن

سن خر شرکو دارن

"فرق می کنه آدم زندگی کنه، یا فقط زنده بمونه"                          https://abzarek.ir/service-p/msg/1855747

وای منم خیلی بدم میاد بچه ول میکنن تو کوچه

ولی خب بچه ان بهتر از تو گوشی رفتنه ...‌دارن همون دورانشونو با خوشی زندگی میکنن

فصل گرم این طوریه دیگ حالا یه مدت ادم تحمل میکنه عیب نداره

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
حق داری منم بچه دارم ولی بدم میاد تو کوچه تا نصفه شب رها میکنن یه بارم من رفتم داد زدم روشون 😅 باهم ...

نفهمن اه

2740
وای منم خیلی بدم میاد بچه ول میکنن تو کوچه ولی خب بچه ان بهتر از تو گوشی رفتنه ...‌دارن همون دورانش ...

فکر کن من دبیرستانی ک بودم فصل امتحانا میرفتم تو حموم درس میخوندم از دست سر و صدای بچه ها تو کوچه...اتاقم پنجرش رو ب کوچست خیلی واضح میومد سر و صدا

ولی نمیداشتم چیزی بگن بهشون🥲😅

وای منم خیلی بدم میاد بچه ول میکنن تو کوچه ولی خب بچه ان بهتر از تو گوشی رفتنه ...‌دارن همون دورانش ...

خواهرم به فصل ربط نداره زمستونا با ی تیشرت تو کوچه بودن کلافه شدم مگه مهده کودکه؟ نزدیک به 30تا بچست 

هم کار اونا اشتباهه هم کار شما

کار من کجاش اشتباه؟؟ ی بار چهار شنبه سوری بود ساعتای ده با پسر خاله هام تو کوچه اتیش روشن کردیم قلیون اوردیمو اهنگ گذاشته بودیم بدونه ترقع داشتیم میخوندیم دم خونه ی خودمون هااااا همون همسایمون ک ده تا بچه داره زر میزد ک وایی ما خوابیم 

ما گناه نداریم خواهر؟؟ 

خواهرم به فصل ربط نداره زمستونا با ی تیشرت تو کوچه بودن کلافه شدم مگه مهده کودکه؟ نزدیک به 30تا بچست ...

اینا سرد میشه میرن خونه بچه های کوچه شما دیگه خیلی پیگیرن😂همون دعواشون کن😂😂😂😂

کار من کجاش اشتباه؟؟ ی بار چهار شنبه سوری بود ساعتای ده با پسر خاله هام تو کوچه اتیش روشن کردیم قلیو ...

نه از اون نظر نمیگم،کار اونا اشتباهه به خاطر اینکه بچه نباید تو کوچه بیاد و جدا از سر و صداشون که باعث اذیت همسایه ها میشه،خطرناکه

کار شما اشتباهه،چون جای نگهداری حیوانات داخل خونه نیست،نمیشه به بچه انسان بگی بازی نکن یا سوت نزن چون من گربه نگه میدارم و میترسه،اگر دقت کنید اینجا جامعه انسان هاست نه حیوانات 

وای خاک عالم راس میگی؟طفلکی پس ننه باباش کجا بودن که بچه رو بردن😨😢

اره به خدا 

مادر پدرش جدا شده بودن نامادری داشت این بی وجدان بچه رو تو کوچه میکرد تا ده شب ک باباش بیاد دو روز بچه نبود 

2706