2737
2734
عنوان

چرا زدین ترکوندین!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2585 بازدید | 180 پست
میگفت شهرستانه و همچین جایی نیست، چه میدونم والا عجب..تو همین سایت؟

بخدا بعدش اونقد سوختم 

چون خودم دستم تنگ بود ولی گفتم کمکش کنم گناه داره

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا چرا تعلیق بشی.مگه چکار کردی

الان نی نی یار میگه چون کاربری یکی دیگه رو گفتی مثلا الکی تهمت زدی🙄

شات دادم از کاربریش دیدی؟پاک کردم الان

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731
باشه دوست عزیز شما باور نکن من از سال ۹۸ اینجام دیگه میدونم کی دروغ میگه کی راست 

الان فکر میکنی این کاربریه دیگشه چون این حرفو زده؟

زنده_بمان_وجدانم#                                              نام کاربری:باران تو  :) 
اگه شماره کارت میداد که همه میگفتن میخواد تیغ بزنه مردمو فقط درخ داد که باهام حرف بزنین و باشین پیش ...

کم کم میرن تو خصوصی بعد شماره کارت میدن

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
فقط همین حرف نبود تو کل تاپیک داشت همه رو تشویق می‌کرد که بدون هیچ تحقیقی ازش دفاع کنن

خوده استارتر هم طرفشو گرفته دلیل نمیشه خودش باشه 

زنده_بمان_وجدانم#                                              نام کاربری:باران تو  :) 
2738
الان فکر میکنی این کاربریه دیگشه چون این حرفو زده؟

فقط همین حرف نبود تو کل تاپیک داشت همه رو تشویق می‌کرد که بدون هیچ تحقیقی بهش کمک کنن

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
الان نی نی یار میگه چون کاربری یکی دیگه رو گفتی مثلا الکی تهمت زدی🙄 شات دادم از کاربریش دیدی؟پاک ک ...

چمیدونم.فقط می دونم الان اگه پا نشم ظرفا رو بشورم و خونه رو تمیز کنم امشب من جای اونم.کاربریم هم دارید ولی کمک مالی قبول نمی کنم.می رم غسال خونه اگه آواره شم مرده ها مطمئن ترن.البته اگر از دست آدمای گذری در امون بمونم.

یه خاطره بگم براتونن

خوده استارتر هم طرفشو گرفته دلیل نمیشه خودش باشه 

استارتر نیومده کلی ازش دفاع کنه و بگه اره بدون هیچ تحقیقی بهش پول بدید 

بعدش اگه خودش نبود من براش نی نی یار تگ کردم چرا از خودش دفاع نکرد و رفت ؟

خود نی نی یار گفته همچین تاپیکی دیدید گزارش بزنید  چون با چند تا خط دیگش میاد از خودش طرفداری ...

اره دقیقاااا

2706