2737
2734

کمککک 

من پریود شدم دقیق همون سر ماه 

پریوو نیستم ؟

رابطمون سطحی بوده 

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓

🫠

خدایاشکر 🙏 .............................................. ..................... در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه دیگه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2738
امکان نداره ینی باردار باشم یوقت؟

نه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
ربطی نداره ب بارداری زمانیکه تاخیر میندازی باید شک کنی

من وقیقا سر موعد پریود شدم زعفرونم زیاد خوردم ک بشم  اگ خونریزیمم کم باشه احتمال نداره باردار باشم 

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓