2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه مدرکی نیاز دارم که یه اداره ای اون مدرک رو بهم نمیده یعنی همکاری نمی کنه باهام. اداره کار چه جوری حرفم رو باور کنه

میتونه خود اداره کار استعلام بگیره از اون اداره؟

2731
حقوق بیمه سفته همه چی

من مراحل بیمه بیکاری رو رفتم بقیه رو نه 

واس بیمه بیکاری یه نامه عدم نیاز و برگه قرارداد یک سال آخرت رو باید ببری کاریابی ثبت سیستم میکنن بعد میری اداره کار بعدش میری بیمه 

سفته هم موقعی ک سفته امضا کردی یادته بابت چی امضا کردی؟ باید رو سفته نوشته باشی حسن انجام کار ‌. وگرنه میتونن ازش سو استفاده کنن  حقوقتم چون بیمه بودی مجبوره بریزه 

شوهر من ۶ ماههاز کارش در اومده اما نرفته بود تسویه کنه هفته پیش تسویه کرد امروز چک حقوقش دادن بهش

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
من یه مدرکی نیاز دارم که یه اداره ای اون مدرک رو بهم نمیده یعنی همکاری نمی کنه باهام. اداره کار چه ج ...

چ مدرکی دقیق بگو داستان چیه تا بگم 

من مراحل بیمه بیکاری رو رفتم بقیه رو نه  واس بیمه بیکاری یه نامه عدم نیاز و برگه قرارداد یک سا ...

من یه مدرکی نیاز دارم که یه اداره ای اون مدرک رو بهم نمیده یعنی همکاری نمی کنه باهام. اداره کار چه جوری حرفم رو باور کنه

میتونه خود اداره کار استعلام بگیره از اون اداره؟

من یه مدرکی نیاز دارم که یه اداره ای اون مدرک رو بهم نمیده یعنی همکاری نمی کنه باهام. اداره کار چه ج ...

منظورت از یه اداره .جاییه ک کار میکنی؟ خوب گلم من نمیدونم ک چ مدرکی میخای 

2740

من از شهرداری شکایت کردم و تونستم حقمو بگیرم

آشغال های دوزاری حقوق نمیدادن هر 6 ماه، حقوق یک ماه شش ماه قبل و میدادن، چون قرارداد نداشتم زدن زیرش که این اصلا اینجا کار نمیکرده، بلاخره تونستم از حسابی که حقوق های قبلی ام واریز میشد ثابت کنم. خییلی با ترفند و به سختی تونستم. چون وکیلم از وسط ها رفت تو زمین اونا، داشت از پشت بهم خنجر میزد. چون شهزداری با پول زیاد دهنشو بسته بود، در نهایت خودم کتاب خریدم از صفحاتش پرینت گرفتم و ماده قانون ها رو به قاضی نشون دادم، حتی تو دادگاه مسوول  بخش اجرای احکام  و خریده بودن، پرونده مو نگه داشته بودن!!!! همه شونو یعنی شهرداری، وکیل شهرداری، وکیل خودم، ریس بخش اجرای احکام، همه شونو یه تنه حریف شدم، بیشتر از یه سال طول کشید ولی خلاصه به حقم رسیدم. 

راه سختی هست باید خودتو قوی کنی برای این مسیر

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
چ مدرکی دقیق بگو داستان چیه تا بگم 

مفصله نمیدونم چه جوری بگم عزیزم

فقط میخوام بدونم اگر به  اداره کار بگم این مدرک رو بهم اون اداره نمیده خودشون استعلام می گیرن ببینن راست میگم

نه یه اداره ای هست که محل کارم مجوزها شو از اون جا میگیره مثل وزارت بهداشت 

پس نمیدونم .با یه وکیل ک ب مراحل اداره کار وارده مشورت کن . شوهر منم کاراشو با وکیل پیش برد .وگرنه ب جایی نمیرسید

من خودم تا حالا شکایت نکردم ولی چون تو شرکتای زیادی کار کردم خیلی دیدم که همکارا شکایت کردن و اکثر وقتا اداره کار به نفع کارگره. لازم نیست وکیل بگیری . بعضی از بازرسان کار که بازنشسته میشن. دفتر میزنن و یه پولی بهش میدی به عنوان نماینده شما از شما  دفاع میکنن . مثل وکیل عمل میکنن ولی پول خیلی کمتری میگیرن و اتفاقاً از وکیل هم واردتر هستن. اگه همدان باشید من کسی رو میشناسم 

2706