2733
2734

شوهرم در کل خسیسه عید برام لباس نگرفت منم اومدم خونه بابام قهر باز اومد دنبالم بابام اینا گفتن برو منم رفتم 

در کل برام خیلی کم خرج میکنه 

تو گوشیشم دیدم سرچ کرده س ..س با مادر خانم 

الانم کارت خواستم ازت برا دانشگاهم مقاله چاپ‌کنم ی مارت خالی رو داد دستم منم نگرفتم گفت ۱۰۰ داره توش کارت دیکه ندارم همه خالی آن آن گفتم بجه ام‌مگه حرف نزد گفتم پاشو بریم بازم پاشو منم گفتم نمیای دیگه ؟ حرف نزد میخوام از اینحا برم خونه بابام دیکه چیکار کنم ؟🥺🥺بنظرتون ،

خسته شدم چند ساله نمتونم بجه بیارم از ترس همین سرچ هاش خسیس بودنش .میخوام تموم کنم دیگه 

چرا امشب همه زدن بیرون🙄

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو یکم خونه بابات استراحت کن

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

باور میکنی من 6 ماه ازدواج کردم حاملم  چندین بار به در حیاط نگاه کردم و توو دلم گفتم  کاش اون بیرون غذایی برای خوردن پولی برا زنده موندن  آبرویی برا زنده موندن داشتم بعد یه لحظه ام توو رفتنم  تعمل نمیکردم فقط میرفتم و خودمو خلاص میکردم 🫠🫠🫠🫠🫠

اصلا شرایط طلاق ندارم توو این زندگی هم دارم ذره ذره آب میشم فقط و فقط بخاطر دخالت های خانوادش 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2740
باور میکنی من 6 ماه ازدواج کردم حاملم  چندین بار به در حیاط نگاه کردم و توو دلم گفتم  کاش ...

خدابه دلت نگاه کنه بیا بغلم ابجی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
خدابه دلت نگاه کنه بیا بغلم ابجی

دیگه چیکار کنم عزیزم 😭😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
دیگه چیکار کنم عزیزم 😭😞

بیام خفش کنم برات خلاص شب😁

بیام خفش کنم برات خلاص شب😁

شوهرمو خیلی دوسش دارم  ولی شانس ندارم دیگه  اونم دوسم داره ولی خانوادش خیلی خیلی براش مهمن برا آب خوردنم از اونا اجاز میگیره خیلی اذیتم از دست دخالت های خانوادش 😞😞😞😞😞😞😞😞😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمو خیلی دوسش دارم  ولی شانس ندارم دیگه  اونم دوسم داره ولی خانوادش خیلی خیلی برا ...

دیگ کاری از دستم برنمیاد