2733
2734

خانوما میگم رو دوچرخم نوشته ۲۶ mbi و ۲۴ نمیدونم چی پاک شده قدیمیمه به نظرتون این سایزش هست؟

کاربری دست دونفر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عاره

سایزشم مناسبه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740
اخه یجا زده بود ۲۴  میدونی من نمیتونم اینو برونم نمیدونم بلد نیستم یا چی

اگر سوار میشی پاهات قشنگ به پایدون میرسه زیادی خم نمیشه یا زیاد کشیده نمیشه یعنی سایزش خوبه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اخه یجا زده بود ۲۴  میدونی من نمیتونم اینو برونم نمیدونم بلد نیستم یا چی

کاری به اون شماره نداشته باش کسی که دوچرخه شناس باشه چشمی میتونه تشخیص بده چه سایزیه. یه وقت نشون دوچرخه فروش یا دوچرخه ساز بده دقیق میگه چه سایزیه.

با تمرین کم کم بهتر میشی.منم قبلا نمیتونستم دوچرخه رو کنترل کنم فقط یه خط مستقیم رو میرفتم خیلی تمرین کردم الان کامل یاد گرفتم درحدی که سر چهارراه و خیابون اصلی هم میرم.بعضی وقتام لایی ازماشینا رد میشم😅

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
مرسی عشقم به نظرت چقد طول میکشه مثلا چند روز

من شاید درطول  دویا سه هفته یه روز درمیان میرفتم بیرون .بعدش دیگه کامل روان شدم. البته به شجاعت و استعداد خودتم بستگی داره

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2706